Pediatra Łódź

Pediatra

szpital na Spornej
prywatnie -Piaski Rudnickie
Łódź

Konkretna i uprzejma pani. Trafiła leki i dziecku w ciągu trzech godzin przyniosły ogromna ulgę za co jesteśmy wdzięczni. Poświęca dużo uwagi dziecku, bada bardzo dokładnie i długo. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pani dr poprosiła o kontakt telefoniczny następnego dni z informacja czy dziecku się polepszyło.

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza
polecam, naprawdę bardzo dobry pediatra

lekarz Krystyna Sobczyńska

Alergolog, Pediatra

Łódź

Byłam u dr Sobczyńskiej 2 tyg.temu, poleciła mi znajoma zadowolona z pomocy. Moja córeczka ma skazę białkową i lekarka z rejonu dała jej Bebilon pepti, a teraz kiedy dziecko ma 1,5 roku odmówiła wypisywania, bo podobno nie może. Zanim poszłam chciałam cos więcej przeczytac o dr Sobczyńskiej - weszłam tu i przeczytałam opinie z 26 stycznia. Strasznie sie bałam tej wizyty, bo jak pani doktor taka niemiła . . Już ...
Pani docent jest bardzo mądra... Szuka, docieka i dąży do diagnozy. Konsultuje przypadki i nigdy nie odmówiła żadnych dodatkowych badań. Jest miła i tłumaczy diagnozę ale szklanej kuli nie ma i nie wróży co będzie dalej.
Opinia dodana przez: Kaja

Katarzyna Młudzik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

dr n. med. Małgorzata Biernacka-Zielińska

Reumatolog, Pediatra

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

wizyta już od 120
Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

lekarz Ryszard Makosiej

Pulmonolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Leczy moje dzieci wspaniały specjalista,jest chyba jedynym który wysłuchuje śród-miąszowe-zapalenie płuc.

dr n. med. Bogusław Sołek

Pediatra

mjr. Piwnika
93-222 Łódź

Witam..
Lekarz całkowicie mnie zaskoczył, oczywiście na +.
Zanim osłuchał dziecko, zbadał je tak jak nikt wcześniej, tzn. spojówki, węzły, skronie, opukał plecki, następnie dopiero osłuchał i zajrzał w gardło.
Jest to zdumiewające, jak logicznie wyklucza pewne podejrzenia odnośnie choroby znając wywiad i oglądając dziecko.
Logiczny i konkretny, pełen profesjonalizm. Mam nadzieję że będzie tak zawsze.

Pediatrzy w Łodzi