Pediatra Łódź

dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani doktor to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, ma wspaniałe podejście do dzieci. Udzieliła mi również wielu cennych porad dotyczących karmienia piersią.
Polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom,. Jest bardzo rzetelnym, kompetentnym i z oddanniem wykonującym swoją prace pediatrą. Podmiotowo traktuje swoich małych pacjentów (zwracając się do nich po imieniu). Z czystym sumieniem mogę polecić doktora jako osobę, która nie "testuje" leków na naszych małych pociechach ( faszerowanie licznymi medykamentami) , a trafnie dignozuje (szczegółowy wywiad) i dobiera jak najmniej inwazyjne, a zarazem skuteczne leczenie
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Jakub Kubacki

Łódź

Bardzo miły i profesjonalny lekarz z sensownym podejściem do leczenia. Skuteczny, chętnie odpowiada na pytania, w razie potrzeby przyjedzie w noc, swięto i zawieruchę. Leczy moje dzieci i moich sióstr i wszyscy są zadowoleni. Polecam!

lekarz Zdzisław Kubat

Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Andrzeja Struga 86
90-557 Łódź

Lekarz godny polecenia na 100%- Polecam całym sercem. Pomógł mi i mojej Mamie, cudowny człowiek, mądry lekarz z powołania.
Pacjentka z Lublina

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Bylam pacjentka pana Hilczera juz jakies 30 lat temu i prowadzil mnie a raczej dal mi normalbe zycie co przy braku Tarczycy jako juz gruczolu bo urodzilam sie bez.Jestem w sranie wladac 2 obcymi jezykami mam rowniez dziecko co bylo watpliwe.tak wiec mozna mu w pelni zaufac.ja jestem dozgonnie wdzieczna.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Izabela Karbownik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Łódź

Chce pomóc i POMAGA. Jest bardzo serdeczna i skuteczna. Bardzo mi żal,że nie mam już z Nią kontaktu i bardzo mi Jej brakuje.
Bardzo uprzejma, profesjonalna Pani doktor.Mila, ma podejscie do dzieci. Naprawde warto byc pacjentem Pani doktor.

lekarz Urszula Górska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Bardzo konkretna i profesjonalna Pani doktor. W pobliskiej aptece także chwalona przez farmaceutów za trafnie dobierane recepty.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Arkadiusz Andrzejewski

Warszawska 7A
91-859 Łódź

Gorszego lekarza w życiu nie spotkałam, zero profesjonalizmu. Trafiliśmy na pana dr w czmp z zapaleniem płuc u 2 miesięcznego niemowlaka. Pan dr od samego początku bagatelizował chorobę,po tygodniu wypisał nas do domu twierdząc, że z pokaslywaniem i katarkiem nie bedzie trzymał nas w szpitalu. Wyszlismy o 13 a o 1 w nocy mała dostala gorączki i strasznego kaszlu. Trafiliśmy do Korczaka na kolejne 2 tygodnie z niewyleczonym przewlekłym zapaleniem ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Joanna Figarska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
91-363 Łódź

Ciężko jest mi ocenić jakim specjalista jest pani doktor, alw wiem jedno - po 2 wizytach nie dowiedziałam się absolutnie niczego nt stanu zdrowia mojego dziecka, a do wszystkiego co wiedziałam przed wizytą lekarz dorzuciła kilka haseł typu a u dermatologa byliście? a te oczy to od dawna opuchniete? (naszym okiem wcale i wizyty u dermatologa nie wymaga..) najgorsze jest to, że nie dość że dała do myślenia to jeszcze ...
Opinia dodana przez: Ewa

Pediatrzy w Łodzi