Mrągowo Pediatra

Czy chodziło Ci o lekarzy:

os. Medyk 12
11-700 Mrągowo

Rekomenduję Doktora Mgeładze. Moje jedno dotychczas badanie USG odbyło się bardzo profesjonalnie, otrzymałam bardzo szczegółowe informacje dotyczące wyniku, wstępna diagnoza dr Mgeładze potwierdziła się w 100% w badaniach laboratoryjnych.
Dodatkowo, co również ważne, dr Mgeładze jest bardzo serdecznym człowiekiem ...

Dodatkowo, co również ważne, dr Mgeładze jest bardzo serdecznym człowiekiem i planuję oczywiście badać się u niego w przyszłości.

Opinia dodana przez: aseasyasitis

Mrongowiusza 42 lok. 2
11-700 Mrągowo

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci i rodziców. Polecam wizyty u Pani doktor. Nigdy dotąd nie spotkałam tak fantastycznego człowieka.

os. Mazurskie 31 lok. 4

os. Medyk 12
11-700 Mrągowo

Nie polecam. Dziecko po szczepieniu dostało NIP pani dr nawet nie chciała słuchać o dolegliwościach jakie wystąpiły zaraz po szczepieniu i nawet tego że wyladowalismy w szpitalu. Stwierdziła że to wymysly matki i tak też napisała we wniosku do sanepidu. Bardzo nie miła, wyprosila mnie z gabinetu gdy chciałam się dowiedzieć czegoś o badaniach na alergię. Na szczęście wiza wi przyjmuje bardzo miły Pan doktor Pomiecko. Jest to jedyny lekarz u którego moje dziecko nie płacze. Wysłucha od początku do końca, wypyta o wszystko.

Młynowa 16/1
11-700 Mrągowo

Nie polecam.Bardzo nieprzyjemna osoba. Przez 3/4 wizyty opowiadala o sobie zamiast skupic sie na pacjencie.Tragiczne podejscie do dziecka, ktore krytykowala za zachowanie tylko dlatego, ze dziecko sie po prostu balo nakluwania podczas testow. Nigdy wiecej!!!

Opinia dodana przez: Ewelina

Młodkowskiego 14A