Pediatra

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 21 Sie o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

Wolny termin: 22 Sie o 15:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Wolny termin: 23 Sie o 14:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Wolny termin: 23 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Pediatra Warszawa dr n. med. Tomasz Floriańczyk

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Wolny termin: jutro o 11:30. Sprawdź inny.

lek. med. Jerzy Stążka

Choroby zakaźne, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

SUPER LEKARZ TO MALO POWIEDZIANE. JEST TO LEKARZ BARDZO CENIONY WSRÓD PACJENTOW I TYCH MAŁYCH I TYCH DUŻYCH

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, dzieci ją lubią i chcą do niej wracać. Kiedyś moje dzieci nie lubiły chodzić do lekarza a teraz robią to z przyjemnością. Przychodnia jest bardzo ładna, jest kącik dla dzieci z zabawkami i książeczkami, a na ścianach wiszą obrazki z pluszowymi misiami. Naprawdę polecam.

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING LEKARZY a dokladnie umawianie sie na wizyty jezeli ktos nie chce sie denerwowac a do pani doktor napewno sie umówie ale telefonicznie a nie przez jakis FAŁSZYWY PORTAL !!!

Opinia dodana przez: Eryk Beredziński