Pediatra Ostrów Wielkopolski

Jolanta Czechmanowska

krzywosądów
Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do małych pacjentów, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone rodzicom. Pozostaje w stałym kontakcie z rodzicem co jest bardzo rzadko spotykane szczególnie w naszych okolicach...a wiadomo ze dziecko to nie dorosły i czasem nie można czekać. POLeCAm!
Opinia dodana przez: A

Bożena Sobczak

Alergolog, Pediatra

63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

dr Grażyna Dyba-Marchewka

NZOZ PRZYCHODNIA LEKARZY RODZINNYCH
UL.MERTKI13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Najlepsza Pani Doktor z jaka mialam do czynienia. W zyciu nie spotkałam Pani Doktor czy Pana Doktora z takim podejściem do pacjenta. Życzliwa, slucha o każdym problemie który ma pacjent. Zawsze stara się być pomocną i uśmiechniętą. Z całego serca mogę polecić wszystkim. Pani Doktor z powołania nie z musu, polecam.
Opinia dodana przez: Estera

lekarz Piotr Podgórny

Pediatra

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz, super podejście do małego pacjenta a zwłaszcza do dziecka bardzo ruchliwego, i płaczącego.wszystko na spokojnie wytłumaczy i odpowie rodzicowi na każde pytanie. Naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Przemysław Frąckiewicz

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę !
PROFESJONALNY LEKARZ !

lekarz Jaromir Grześkowiak

Jarzębinowa 4
63-400 Ostrów Wielkopolski

Brat był u innego lekarza placówki który stwierdził zatrucie pokarmowe. Po tygodniu coś nas tknęło i zabraliśmy go do doktora Grześkowiaka na konsultację. Lekarz natychmiast stwierdził woreczek żółciowy, który zaraz będzie pękał. Zorganizował wszystko pod szpital i natychmiastową operację, możliwie ratując małemu pacjentowi życie. POLECAM z całą rodziną!

lekarz Hanna Michałkiewicz-Adam

Pulmonolog, Pediatra

Kaliska 24/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miła, kompetentna i poświęca tyle czasu co potrzeba pacjentowi.
Jako jedyna u syna - wtedy 1 rok miał- usłyszała szmery w sercu.
Teraz 10 lat później jako jedyna wykryła to że młody ma coś nie tak z 3 migdałem, a choruje na gardło prawie co m-c od 2 lat.
Lekarze powtarzali "taki urok", "słaba odporność", "wyrośnie z tego" ....
Opinia dodana przez: Renata

Agnieszka Nowicka

Ostrów Wielkopolski

Wspaniały lekarz o niewiarygodnej intuicji. Mądra kobieta, bardzo dobry pediatra. Dzięki ogromnej wiedzy, umiejętności obserwacji małych pacjentów i wyciągania wniosków ze swoich obserwacji stawia trafne diagnozy.
Dzięki tej pani doktor tj. Jej sprawnemu działaniu, szybkiej diagnozie i podaniu wlasciwych leków już w pierwszej dobie mój 9 miesięczny wówczas syn wyszedł w 100% bez szwanku z zapalenia opon (obecnie ma 2 latka). Z resztą nawet pani profesor już na oddziale ...
Opinia dodana przez: Aneta

Elżbieta Bartol-Podskarbi

Lekarz rodzinny, Pediatra

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ

63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

lekarz Katarzyna Kempa-Dyba

Partyzancka 26c lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miła, kompetentna, wrażliwa Pani Doktor. Nie wyobrażam sobie lepszego pediatry dla moich córeczek!Zawsze pomoże, poradzi, porozmawia.

Pediatrzy w Ostrowie Wielkopolskim