Śląskie Pediatra

Powstańców Śląskich 93b
44-178 Przyszowice

nie mogę nadal uwierzyć, że nie ma Naszej Pani Doktor, dowiedziałem się dopiero dzisiaj o tym fakcie, ja ją znałem od 19 lat, leczyła moich 3 synów, mój 19 letni syn popłakał się jak dziecko, ja i żona nie możemy się otrząsnąć po tej stracie, Droga Pani Halino, zostanie Pani w naszych sercach na zawsze, Twój uśmiech i pogoda ducha były dla nas w niejednych ciężkich czasach wielką otuchą, dla nas byłaś najwspanialszym lekarzem i człowiekiem zrazem, spoczywaj w spokoju nasz Aniele "od cukierków" jak moich dwóch młodszych synów Cię nazwało, nie mogę uwierzyć, że Ciebie już nie ma, żegnaj, kochamy Cię

Opinia dodana przez: Irek

Sosnowa 31a
42-290 Blachownia

Bardzo polecam Panią Doktor. Po kilkukrotnych błędnych diagnozach wystawionych przez Lekarzy w ośrodku zdrowia, w końcu trafiłam na pediatrę z prawdziwego zdarzenia. Dr Synowiecka nie pcha bez sensu antybiotyku (jest koniecznością), nie spieszy się (na wizycie pacjent ma tyle czasu ile potrzebuje), wszystko dokładnie tłumaczy (rozpisuje każdy lek na kartce i ewentualne scenariusze choroby), jest miła i ma wspaniałe podejście do dzieci, a przede wszystkim stawia dobre diagnozy!

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.

Opinia dodana przez: Magdalena

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!

Opinia dodana przez: Kasia

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

27 Stycznia 15
43-190 Mikołów

Fantastyczny, niezwykle kompetentny, a przy tym bardzo uprzejmy i empatyczny lekarz.Korzystam z jego porad od wielu lat ( mam trzech synów)i nigdy nie rozminął się z diagnozą. To pediatra z powołania:)

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Wilamowice

Wspaniała pani doktor, kompetentna, duza wiedza i uratowała niejedno ludzkie życie