Pediatra Tychy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który ...

Filomatów 15
43-100 Zawiść, Tychy

Genialny lekarz, który szuka przyczyny choroby a nie bawi się w tak popularne dzisiaj astmy i alergie. Antybiotyk tylko w razie konieczności. Leczę dziecko u niego od kilku lat, nie zastąpiłabym tego lekarza na żadnego innego. Polecam.
Opinia dodana przez: D_D

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Suble, Tychy

Najlepszy lekarz, na którego trafiliśmy po różnych próbach. Nie traktuje pacjenta szablonowo- nie ma gorączki to jakiś syropek, jest gorączka to antybiotyk na wszystko.. Takie leczenie spotykało nas tak prywatnie, jak państwowo. Pani doktor rzeczywiście docieka powodów objawów choroby. Wielki szacunek za profesjonalizm mimo ogromnej ilości pacjentów..
Opinia dodana przez: mama Konradka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy

Jest to jedne z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam z rzeszy wszytkich lekarzy. Od 10 lat jest "podstawowym" lekarzem moich dzieci. Nigdy nie ommówiła pomocy (przyjęcia dziecka), jak trzeba przyjedzie na wizyty domowe, bez jakiegokolwiek marudzenia. Uspakaja, kiedy widzi, że nic niepokojącego się nie dzieje, ale też bardzo szybko reaguje jak coś ją niepokoi. Jest cudownym, kompetentnym i mądrym lekarzem!
Opinia dodana przez: Barbara

TYCHY DROZDÓW 32
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Lekarz wysokiej klasy, zarówno prezencji, wiedzy jak i podejścia do pacjenta. Leki dobrane bardzo dobrze - szybki skutek leczenia. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Starannie wyjaśnia stan pacjenta, przepisane leki oraz opisuje cała obecna sytuację. Cena wizyty dość droga ale warta w 100% tych pieniędzy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Tata

Jaśkowicka 23
43-100 Żwaków, Tychy

Lekarz któremu ufałam w 100 % . Bardzo żałuję że nie mogę pozwolić sobie by leczyć dzieci u Pani doktor. Niestety życie mnie zmuszą do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej . Polecam każdemu. Odbiera telefon zawsze rzeczowo wyjaśni, dobiera doskonale leki do choroby.
Jak tylko będę mogła znów zaczniemy leczyć się u Pani doktor.

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

Centrum Medyczne "Żwaków"

Zawiść, Tychy

świetny pediatra, godny polecenia z całego serca, Bardzo rzeczowa, kompetentna, szybko trafiła z diagnozą na pierwszej wizycie po porodzie, skierowała do odpowiednich specjalistów, zawsze wita nas z synkiem z uśmiechem, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, podpowiada, wizyty zawsze są na poziomie :) POLECAM !

hipokrates
dgen de gaulle'a49
43-100 Zawiść, Tychy

Chciałabym przestrzec wszystkich rodziców przed tym lekarzem. Nasza historia obnaża rutyniarstwo i nonszalancje tego lekarza. Roczne dziecko gorączkowało 3 dni i trochę kaszlało, więc wybraliśmy się z nim do lekarza. stwierdził infekcje wirusową i przepisał syrop ( u starszej córki objawy były podobne kilka dni wcześniej i przeszły samoistnie przy wspomaganiu domowymi sposobami). Syn gorączkował dalej. Regularnie odwiedzałam lub dzwoniłam do doktora z zapytaniem co dalej bo gorączka nie przechodzi. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Paprocany
Gołębia 10
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Zdecydowanie polecam! Bardzo kompetentna lekarka, która zawsze potrafi dobrze wyleczyć moje dzieci.

Pediatrzy w Tychach