Pediatra Tychy

- 58 lekarzy

Paprocany
Gołębia 10
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Średnia ocen: 3,4/5
Zdecydowanie polecam! Bardzo kompetentna lekarka, która zawsze potrafi dobrze wyleczyć moje dzieci.
Opinia dodana przez: Anonim

Tychy

Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 3,3/5
Nie polecam! Za każdym razem traktuje czlowieka jak głupka. Nie potrafiła zdiagnozować choroby i zadała błędne leczenie. Kuracja trwała 14 dni bez skutku. Następna wizyta była u Pani Cybulskiej i po kilku dniach zaczęło się w końcu poprawiać. Lekarz nie z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

Gabinet

Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 3,2/5
Bardzo doświadczona lekarka,uratowała mojemu wówczas trzymiesięcznemu dziecku życie,podczas gdy trzech lekarzy z przychodni rejonowej nie rozpoznało wgłobienia jelit.Będę jej wdzięczna do śmierci(synuś ma już 17lat)
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia nr 4

43-100 Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 3,1/5
Niestety nie polecam tej Pani doktor. Uważam, że jej podejście do pacjenta nie jest godne zaufania. Miałam sytuacje, że mojego lekarza nie było a potrzebowałam pilnie skierowanie na badania(obecnie będąc w ciąży). Pani doktor mnie przyjęła, ale kiedy zobaczyła, że potrzebuje skierowanie na morfologię, stwierdziła że nie może mi dać skierowania, ponieważ miałam w przeciągu pół roku robione co miesiąc a wyniki są dobre i nawet tyle nie robi się ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Hutnicza 31 lok. 32
43-100 Paprocany, Tychy

Średnia ocen: 2,9/5
Lekarz może i potrafi wypisywać recepty na proste przypadłości, ale już z nieco bardziej skomplikowaną diagnozą już sobie niezbyt poradziła. Przy objawach typowo tarczycowych - drżenie kończyn, zmęczenie, niska waga ciała, bezsenność, rytm serca powyżej 120 lekarka zaczęła wymyślać osobną przypadłość do każdego objawu - drżenie kończyn miało się brać z niskiej zawartości magnezu, niska waga i zmęczenie z cukrzycy, wysoki rytm serca z niedociśnienia. Badania na te przypadłości były ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Średnia ocen: 2,9/5
Bardzo dobry lekarz. Czasami wystarczy, że spojrzy na dziecko i już wie z czym ma do czynienia. Nie faszeruje dzieci tabletkami czego nie rozumieją młode matki, które uważają, że pozjadały wszystkie rozumy. Najczęściej od nich słyszy się negatywne opinie. Może same powinny leczyć swoje dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

Zuzanna
Zaręby 37a
43-100 Paprocany, Tychy

Średnia ocen: 1,3/5
Ten pan się minął z powołaniem. Rozumiem wzburzenie, że budzę go o 4 nad ranem, ale przychodzę, bo mi niemowlę budzi się z bardzo wysoką gorączką już piąty "dzień". Jak się pan doktor pozłościł i wysłuchał mojej stanowczej OBRONY to zbadał łaskawie dziecko i stwierdził, że bez antybiotyku może dojść do zapalenia płuc. Przecież nie leci się w środku nocy, do lekarza z pierdołami... Jeśli na niego traficie ciemną nocą, ...
Opinia dodana przez: Agata
+1 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Średnia ocen: 1,0/5
Dokladnie to samo co wyzej. U polrocznego dziecka kazala pic Bebiko i nie chciala przepisac Nutramigen bo testy nie wykazaly alergii na mleko pomimo moich zapewnien ze dziecku sie pogarsza. W koncu uratowaly nas inne panie dermatolog i pediatrzy bo jak bylo bardzo zle to nawet nas nie chciala przyjac w trybie pilnym. Do tego wyjatkowo niekontaktowa jako osoba, ignorujaca moje pytania. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

Gabinet lekarski

43-100 Tychy

Średnia ocen: 1,0/5
Lekarz beznadziejny!!! Zamiast wziasc się za leczenie alergri syna wmawia dziecku astmę i leczenie sterydami bez jakichkolwiek dodatkowych badan ZENADA NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Urszula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Pediatrzy w TychachCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat