Pediatra Warszawa

Wolny termin: 23 Lip o 17:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 23 Lip o 17:45. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Poznałam tego pediatrę leżąc z synkiem na Niekłańskiej a potem szybciutko została naszym lekarzem prowadzącym, profesjonalizm w każdym calu, trafne diagnozy w dosłownie 5 sek. Jest jedynym lekarzem któremu bez obaw ufam w 1000% w dodatku super człowiek, pomogła wielu moim znajomym telefonicznie, rozwiewając ich wątpliwości czy pomagając , na ile się dało, zdiagnozować dolegliwość telefonicznie, bez najmniejszego problemu

Opinia dodana przez: magda

Cyprysowa 1

zdecydowanie polecam, bardzo konkretna, dokładna i rzeczowa. Dokładnie analizuje, tłumaczy i wyjaśnia. Swietne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: MIłosz

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Tylko doktor Hozyasz. Dla mnie to najlepszy pediatra jakiego spotkałam, szkoda że trafiłam na niego dopiero przy trzecim dziecku. Bardzo dokładnie o wszystko wypytał, zadając pytania które mi wydawały się nieistotne. A jednak miał rację. Wytłumaczył potem wszystko opisując chorobę. Po zastosowanym leczeniu szybko nastąpiła poprawa zdrowia dziecka.

dr Ewa Miśko

Wizyty domowe, Pediatra

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Pani doktor leczyła moje dzieci od urodzenia (wizyty domowe tuż po porodach)aż do dorosłości. Nigdy się nie zawiodłam, nie rozczarowałam, nie czułam się pomijana. Moje dzieci bardzo Panią Doktor lubiły. Ciepły,serdeczny, miły i dobry człowiek. Życzę dużo zdrowia i długich lat. Pacjentom polecam z całego serca. Jolanta Stelmaszczuk.

Pogodna 20 lok.4

Pani Doktor z prawdziwego powołania. Zawsze ma czas wysłuchać co dolega jednemu lub drugiemu synkowi i potrafi powiedzieć co robić. Przy każdej wizycie bada chłopaków komleksowo i nie skupia się tylko na akurat bolącym miejscu czy jedynie objawach. Przekazuje swoje spostrzeżenia odnośnie każdego aspektu zdrowia i funkcjonowania dziecka a same dzieciaki bardzo lubią Panią Doktor a ja ufam jej zaleceniom, gdyż od ponad 3 lat zawsze trafia w tzw. 10. Fantastyczny specjalista, który na prawdę podchodzi do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19

Najważniejsze- kompetentna. Bardzo ważne- cierpliwa, z podejściem do dzieci, tłumaczy wszystko, co może być dla rodzica niezrozumiałe, poświęca dziecku i rodzicom tyle czasu, ile potrzeba. Nigdy nie okazuje irytacji i zniecierpliwienia. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego pediatry dla swojego dziecka, szkoda tylko, że nie przyjmuje również dorosłych.

Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pani doktor od kilku lat dba o zdrowie mojej córki. Mieszkamy na mokotowie i chodzimy do przychodni Medic House. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta, co u pediatry jest bardzo istotne. Przez wszystkie choroby przeprowadziła moją córkę bardzo poprawnie. Dziekuję

Opinia dodana przez: Maciej Gostomski

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

Pediatrzy w mieście Warszawa