Pediatra Warszawa

Pediatra Warszawa dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

UWAGA na p. dr Czeleja! Trzymajcie się od niego z daleka, gdyż jego opinie medyczne mogą wyrządzić olbrzymią krzywdę! Tym bardziej jest to człowiek niebezpieczny, iż swoją osobą wzbudza zaufanie (nienaganna prezencja, tytuł doktora nauk medycznych, komunikatywność).
Krótka historia mojego doświadczenia z tym człowiekiem:

Krótka historia mojego doświadczenia z tym człowiekiem:
Moja 6-letnia wówczas córka zaczęła mieć problemy z oddychaniem. W nocy pojawiały się bezdechy - tzn. przez długą chwilę nie mogła złapać powietrza. Byłem z tym problemem u 2 lekarzy. Jeden z nich zaproponował natychmiastową operację: usunięcie 3-go migdałka i podcięcie 2 pozostałych. Pan Czelej zaproponował coś zupełnie innego. Według niego bezdechy nie stanowiły wielkiego zagrożenia i był absolutnie przeciwny operacji. Zamiast niej zaproponował drogie leczenie homeopatyczne.
Mając 2 sprzeczne opinie zacząłem szukać pomocy w instytutach zdrowia - zwłaszcza w krajach Europy Zachodniej i USA. Opinie tam były jednoznaczne: konieczna jest natychmiastowa adenoidektomia i tonsilektomia, gdyż bezdechy są NIEZWYKLE niebezpieczne i mogą prowadzić do: niedotlenienia mózgu, zaburzeń pracy serca, ataków serca, utraty słuchu, olbrzymich problemów z koncentracją i zapamiętywaniem, nadciśnienia tętniczego krwi, upośledzenia rozwoju fizycznego i intelektualnego.
Zdecydowałem się natychmiast na operację w prywatnej klinice. I była to doskonała decyzja. W ciągu prawie 3 lat, jakie upłynęły od operacji, dziecko prawie wcale nie choruje (wcześniej infekcje zdarzały się co 2-4 tygodnie!), jest żywsze, bardzo dobrze się uczy i rozwija.
Tymczasem homeopatia, to swego rodzaju szarlatanizm. Ilość substancji leczniczych w lekach homeopatycznych nie pozwala na uzyskanie jakichkolwiek efektów medycznych. Można uznać, iż (nieliczne) przypadki wyleczenia przy stosowaniu leków homeopatycznych to wyłącznie efekt placebo (pacjent wierzy, iż lek mu pomoże - tymczasem podawana pigułka może być np. zwykłym cukierkiem).
Najgorsze jest jednak to, że p. dr Czelej widząc, jak poważna jest sytuacja - gdzie z radykalną pomocą nie można było zwlekać ani chwili - opowiadał bajki, iż operacja nie jest konieczna i proponował zastosowanie leczenia z pogranicza medycyny i znachorstwa!!!
Ostrzegam zatem mocno - jeśli już zdecydujecie się na wizytę u doktora Czeleja, skonsultujcie się z 2 innymi lekarzami, aby mieć pewność, iż nie wyrządzicie szkody sobie lub swemu dziecku. Najlepiej jednak trzymajcie się od niego po prostu z daleka!

lek. med. Anna Nowicka

Pediatra, Lekarz medycyny podróży

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Sympatyczna i cierpliwa Pani Doktora. Odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie :) Jestem bardzo zadowolona po wizycie :)

Opinia dodana przez: Lilka

Choroby zakaźne, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .

Opinia dodana przez: Mikołaj

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Chodzę do niej z synem i gorąco polecam. Pani Doktor stawia trafne diagnozy i ma podejście do dzieci. Oboje z synem lubimy do niej chodzić ;)

Opinia dodana przez: Joanna

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Cyprysowa 1

zdecydowanie polecam, bardzo konkretna, dokładna i rzeczowa. Dokładnie analizuje, tłumaczy i wyjaśnia. Swietne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: MIłosz

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Tylko doktor Hozyasz. Dla mnie to najlepszy pediatra jakiego spotkałam, szkoda że trafiłam na niego dopiero przy trzecim dziecku. Bardzo dokładnie o wszystko wypytał, zadając pytania które mi wydawały się nieistotne. A jednak miał rację. Wytłumaczył potem wszystko opisując chorobę. Po zastosowanym leczeniu szybko nastąpiła poprawa zdrowia dziecka.

Pediatrzy w mieście Warszawa