Pediatra Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

wizyta już od 215
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Konkretny, rzeczowy, miły, ze świetnym podejściem do dziecka. Wzbudza zaufanie, my na pewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Agnieszka mama Oleny
Warszawa Pediatra prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

Alergolog, Pediatra

ALERGOLOGIA PEDIATRIA
Syta 120

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L
Warszawa Pediatra lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina
Warszawa Pediatra lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Pediatra

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

wizyta już od 70
Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: AndrzejBagiński
Warszawa Pediatra lekarz Małgorzata Woźniak

lekarz Małgorzata Woźniak

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Trafiliśmy totalnie przez przypadek na panią doktor Woźniak i jak się okazało jest to strzał w 10.
Świetny lekarz. Konkretna, miła, uprzejma. Małe dzieci nie boją się pani doktor.
Polecamy!

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

wizyta już od 100
doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
Warszawa Pediatra lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Wąchocka 8

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Warszawa Pediatra dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Dermatolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 100
Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
Warszawa Pediatra lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Pediatra prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

Psychiatra, Pediatra

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Ursynów, Warszawa

Pani profesor to zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego byłam, bardzo dokładnie diagnozuje, słucha pacjenta z zainteresowaniem, przygląda się problemowi w wielu aspektach a nie powierzchownie, pani profesor przepisała mi leki, które od razu mi pomogły dlatego jestem bardzo zadowolona i polecam .
Opinia dodana przez: Angelika

Pediatrzy w Warszawie