Pediatra Warszawa

moja córka chodzi doniej już z 4 lata ale NAPRAWDE POLECAM:))))))SUPER LEKARZ

moja córka chodzi doniej już z 4 lata ale NAPRAWDE POLECAM:))))))SUPER LEKARZ

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Dziękuję za fachową profesjonalną opiekę szpitalną.
Przemiła Pani Doktor z wesołym podejściem do małych pacjentów.

Dziękuję za fachową profesjonalną opiekę szpitalną.
Przemiła Pani Doktor z wesołym podejściem do małych pacjentów.

Opinia dodana przez: Rafał i Marcel

Lux Med

Wiedza kultura osobista i empatia na najwyźszym poziomie. Absolutnie godna polecenia. Kaźde dziecko traktuje jak własne .posiada wiele uroku osobistego dlatego dzieci uwielbiają Panią Doktor

Opinia dodana przez: Beata

Boguckiego 6

Leczę się u dr Tesli od wielu lat. Praktycznie zawsze wybierał leczenie mało inwazyjne, co uchroniło mój organizm przed obniżeniem odporności.Jest bardzo uprzejmy oraz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Moim zdaniem lekarz najlepszy z najlepszych!

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Na pana doktora trafiliśmy podczas wizyty domowej. Bardzo dokładnie i wnikliwie zbadał dziecko, ze spokojem odpowiadał na pytania i tłumaczył co dziecku może dolegać i jakie kroki podjąć. Nie przypisał reklamówki leków, tylko zalecił zbijanie temperatury, obserwację i konsultację za kilka dni. Oby więcej było takich lekarzy, zwłaszcza do nagłych przypadków, kiedy rodzice wpadają w panikę.

Opinia dodana przez: Justyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej
Grzybowa 1

Byłam z dzieckiem u doktora już kilka razy i za każdym razem byliśmy potraktowani super. Bez pośpiechu, spokojnie, kompleksowo ( dr zbadał niemowlaka od A do Z a nie tylko skupił się na problemie, z którym przyszliśmy) Odpowiedział na każde pytanie, napisał zalecenia na kartce i wszystko wytłumaczył. Lekarz godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Mila

Przychodnia Rodzinna
ul. Rembielińska

Fantastyczna pani doktor, najpierw zajmowała się mim synem, teraz jeszcze córka dołączyła. Ma super podejście do dzieci, tych małych i tych starszych tez.Polecam.

Opinia dodana przez: Danuta

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!

Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!

Opinia dodana przez: gabi07 sylwia.gonta

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

Pani Doktor kompletnie i pozytywnie zaskoczyla mnie podejsciem do naszej chorej corki. Zrobila skrupulatny i calosciowy wywiad. Dokladnie zbadala dziecko. Pytala o diete i historie roznych dolegliwosci. Lekarz z tak zwanym "darem". Dokladnie rozpoznala i zdiagnozowala chorobe, a zalecony sposob leczenia, jego szybkosc i efektywnosc calkowicie przerosly nasze oczekiwania. Pani Doktor stosuje Homeopatie, a antybiotyk zaleca wylacznie w przypadkach krytycznych. Otrzymalismy tez duzo wskazowek dot zmiany diety dziecka, co niezwlocznie znalazlo efekt w poprawie zdrowia corki. Godna polecnia specjalistka. Mozna zaufac. Roman D.

Pediatrzy w mieście Warszawa