Pediatra Warszawa

- 903 lekarzy

Małgorzata Gorzkowska-Paczwa

Pediatra

liczba opinii: 22

Centrum Zdrowia Dziecka

Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Cudowny lekarz, cudowny człowiek:-) Wiedza, empatia, umiejętność sluchania, współpraca z rodzicami, kontakt z dziećmi, zaangażowanie, walka o dzieci i ich zdrowie - wszystko na najwyższym poziomie. Nie znam drugiego takiego lekarza. Nie znam lekarza, ktory jak dr Gorzkowska - patrzyłby na pacjenta tak całościowo. Który nie działa rutynowo.... Pani Doktor to człowiek, ktory w chorobie dziecka jest swiatełkiem w tunelu :-) Dziekuję - za zdrowie mojej córki i za każdą ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Krzysztof Gajowniczek

Pediatra

liczba opinii: 22

Szpital Dzieciecy ul. Kopernika

00-328 Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Z Doktorem mieliśmy przyjemność poznać się w szpitalu w dziekanowie leśnym. Pan doktor jest człowiekiem bardzo serdecznym ciepłym a oprócz tego bardzo dokładnym. Tłumaczył mi wszystko o co tylko zapytałam. Bez potrzeby na siłę nie trzyma dziecka w szpitalu!!oby więcej takich lekarzy!!!wszyscy pracownicy pediatri w dziekanowie leśnym są głodni polecenia!!
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,3/5
Bardzo uprzejmy, zabawny docent. Postawił trafną diagnozę i dzięki niemu, staw skokowy się zregenerował, pomimo tego że były małe szanse.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Jakub Łodyga

Pediatra

liczba opinii: 21

Przychodnia Lekarska
Płocka 49
01-152 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
naprawdę kompetentny życzliwy, uprzejmy, rzeczowy i wszystkie superlatywy dla lekarza naprawdę można go polecić. Ja chodzę prywatnie w Łomiankach czy ktoś może podpowiedzieć gdzie jeszcze Pan doktor przyjmuje na wszelki wypadek gdyby mi uciekł :-)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Magdalena Kłyszewska

Pediatra

liczba opinii: 21

Centrum Medyczne Dantex Med-Dantex Sp. z o.o.S.K.A.
ulica Nowolipie 18
01-005 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Jeszcze nie spotkałam pediatry z tak wspaniałym podejściem do dzieci i otwartością do rodzica. Fantastyczna kobieta, miła, sympatyczna, szczera, z ogromna wiedza i doświadczeniem. Dojeżdżam specjalnie do niej, choć mi nie bardzo po drodze;)
Gdyby wszyscy pediatrzy byli tacy!!!!
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Sławomir Olszewski

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

liczba opinii: 21

CM LIM

Warszawa

Średnia ocen: 4,0/5
Pan Doktor z pewnością dysponuje ogromną wiedzą, ale na pewno brak mu podejścia do rodzica i do dziecka. Niedelikatny, cała wizytę krzyczał, chaotycznie tłumaczył sposób leczenia, zalecił stosowanie maści hormonalnej przez miesiąc u 3 msc dziecka (okazało się że maks. czas przyjmowania maści to 10 dni), nie słucha rodzica, a do dziecka nie ma absolutnie podejścia.
Zlecił komplet badań, nie wszystkie konieczne.
Opinia dodana przez: Anonim

Elżbieta Ankiewicz

Pediatra

liczba opinii: 21

ENEL-MED

Warszawa

Średnia ocen: 3,6/5
Pani Doktor konkretna i rzeczowa, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Potrafi w porę zareagować kiedy wymaga tego sytuacja, a rodziców którzy przychodzą zawracać za przeproszeniem dupę - skoro olewa - to bardzo dobrze. Moze w końcu dotrze do nich, że zabierają czas tym, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Chociaż skoro nie potrafią zrozumieć ironii ( jak widać po komentarzach) to pewnie i tak nic do nich nie dotrze i dalej będą ...
Opinia dodana przez: Jamama

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

  (+2 więcej)
liczba opinii: 19

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą,trafnie diagnozuje problem i ustala skuteczne leczenie. Ponadto jest przemiłym człowiekiem, zawsze uśmiechnięta. Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

  (+2 więcej)
liczba opinii: 19

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Średnia ocen: 4,4/5
Pani Doktor na kluczowe pytania rodzica odpowiada : prawdopodobnie … Nie jest wstanie prawidłowo zinterpretować wyników – nie jest pewna własnej diagnozy . Jak już ją podejmuję to pochopnie . Jej diagnozy nie są poprawne . Na pytanie w kwestii szczepionek dla dziecka odpowiada jeśli Państwa stać … nie zaczynając od różnic pomiędzy szczepionkami . Na NFZ w przypadku Pani Doktor nie występuję dbałość o Pacjenta chyba , że będzie ...
Opinia dodana przez: Alicja

prof. Andrzej Radzikowski

Gastrolog, Pediatra

liczba opinii: 19

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23
01-231 Warszawa

Średnia ocen: 3,1/5
Do profesora trafiliśmy w związku z silnym ulewaniem synka. Już od pierwszej wizyty byliśmy nim zachwyceni. Serdeczne podejście do nas, świetny kontakt z dzieckiem. Do tej pory prowadzi naszego syna jako pediatra i gastrolog i nie zmienilibyśmy go na innego. Zawsze doradzi w kwestii tego, jakie szczepienia warto zrobić. Mobilizuje również rodziców do dbania o swoje zdrowie, tak by nie narażać małego dziecka na nasze infekcje czy choroby. Nie sięga ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Pediatrzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat