Pediatra Warszawa

dr Ewa Miśko

Wizyty domowe, Pediatra

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Pani doktor leczyła moje dzieci od urodzenia (wizyty domowe tuż po porodach)aż do dorosłości. Nigdy się nie zawiodłam, nie rozczarowałam, nie czułam się pomijana. Moje dzieci bardzo Panią Doktor lubiły. Ciepły,serdeczny, miły i dobry człowiek. Życzę dużo zdrowia i długich lat. Pacjentom polecam z całego serca. Jolanta Stelmaszczuk.

Pogodna 20 lok.4

Pani Doktor z prawdziwego powołania. Zawsze ma czas wysłuchać co dolega jednemu lub drugiemu synkowi i potrafi powiedzieć co robić. Przy każdej wizycie bada chłopaków komleksowo i nie skupia się tylko na akurat bolącym miejscu czy jedynie objawach. Przekazuje swoje spostrzeżenia odnośnie każdego aspektu zdrowia i funkcjonowania dziecka a same dzieciaki bardzo lubią Panią Doktor a ja ufam jej zaleceniom, gdyż od ponad 3 lat zawsze trafia w tzw. 10. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej
Grzybowa 1

Bardzo sympatyczny,uprzejmy empatyczny lekarz polecam. Dokładnie wszystko tłumaczy . Kompetentny zarówno u dorosłych jak i dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19

Najważniejsze- kompetentna. Bardzo ważne- cierpliwa, z podejściem do dzieci, tłumaczy wszystko, co może być dla rodzica niezrozumiałe, poświęca dziecku i rodzicom tyle czasu, ile potrzeba. Nigdy nie okazuje irytacji i zniecierpliwienia. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego pediatry dla swojego dziecka, szkoda tylko, że nie przyjmuje również dorosłych.
Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pani doktor od kilku lat dba o zdrowie mojej córki. Mieszkamy na mokotowie i chodzimy do przychodni Medic House. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta, co u pediatry jest bardzo istotne. Przez wszystkie choroby przeprowadziła moją córkę bardzo poprawnie. Dziekuję
Opinia dodana przez: Maciej Gostomski

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

Karowa 18a lok. 26

moja córka chodzi doniej już z 4 lata ale NAPRAWDE POLECAM:))))))SUPER LEKARZ

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Dziękuję za fachową profesjonalną opiekę szpitalną.
Przemiła Pani Doktor z wesołym podejściem do małych pacjentów.
Opinia dodana przez: Rafał i Marcel

Lux Med

Wiedza kultura osobista i empatia na najwyźszym poziomie. Absolutnie godna polecenia. Kaźde dziecko traktuje jak własne .posiada wiele uroku osobistego dlatego dzieci uwielbiają Panią Doktor
Opinia dodana przez: Beata

Pediatrzy w Warszawie