Pediatra Warszawa

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Kompetentna, mająca czas dla pacjenta, wszystko mi wytłumaczyła. Moja wizyta trwała prawie godzinę, bo byłam z córką już u wielu specjalistów i miałam dużo róznych wątpliwości. Pani Doktor wszystko mi spokojnie wytłumaczyła, ma naprawdę ogromną wiedzę. W dodatku ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam!
p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)

p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)

Opinia dodana przez: Paproszek_78 anna.paweloszek

Doskonały pediatra! Rzeczowo, fachowo podchodzi do problemu. NA dodatek prawdziwy gentelman jakich mało! Szarmancki

wspanialy lekarz jeszcze lepszy pediatra mój maluch wrecz uwielbiał wizyty u niej wspaniałe podejscie do dzieci

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

Budrysów 9/28

Lekarz godny zaufania. Zawsze ma czas dla chorych dzieci, nigdy nie odmówi przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach pracy. Niezwykła kultura. Poza kompetencjami jest to też Człowiek wielkiego serca. Opinie te potwierdza fakt, że do pani doktor od rana do nocy rodzice z chorymi dziećmi "walą drzwiami i oknami".

Opinia dodana przez: PZ

LEKARZ OTOLARYNGOLOG PEDIATRA JOLANTA TROJNAR SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca.
Pani doktor zdiagnozowała chorobę u naszego syna z którą przez rok inni lekarze sobie nie radzili

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Robert

grupa lux med
racławicka 132 b

lekarka z sercem ktora zawsze trafia z leczeniem moich dzieci,bardzo boleję nad tym,że już nie leczy w przychodni na łojewskiej

Centrum Medyczne Twoje Dziecko
Lanciego 19 lok 126

Jesteśmy po wizycie u Pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła, skrupulatna i spokojna osoba. Porządnie zbadała naszą 2 miesięczną córeczkę, odpowiedziała na wszystkie pytania, dorzuciła parę istotnych informacji od siebie i rozwiała wiele wątpliwości. Zaleciła badania, które powinny być wcześniej zlecone a o których nasza Państwowa pediatra nie raczyła nas poinformować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.

Opinia dodana przez: Yazeen konrad.sankowski

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina

Pediatrzy w mieście Warszawa