Pediatra Warszawa

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Na pana doktora trafiliśmy podczas wizyty domowej. Bardzo dokładnie i wnikliwie zbadał dziecko, ze spokojem odpowiadał na pytania i tłumaczył co dziecku może dolegać i jakie kroki podjąć. Nie przypisał reklamówki leków, tylko zalecił zbijanie temperatury, obserwację i konsultację za kilka dni. Oby więcej było takich lekarzy, zwłaszcza do nagłych przypadków, kiedy rodzice wpadają w panikę.
Opinia dodana przez: Justyna

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15

Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!
Opinia dodana przez: gabi07

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Kompetentna, mająca czas dla pacjenta, wszystko mi wytłumaczyła. Moja wizyta trwała prawie godzinę, bo byłam z córką już u wielu specjalistów i miałam dużo róznych wątpliwości. Pani Doktor wszystko mi spokojnie wytłumaczyła, ma naprawdę ogromną wiedzę. W dodatku ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Przychodnia Rodzinna
ul. Rembielińska

Fantastyczna pani doktor, najpierw zajmowała się mim synem, teraz jeszcze córka dołączyła. Ma super podejście do dzieci, tych małych i tych starszych tez.Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

Pani Doktor kompletnie i pozytywnie zaskoczyla mnie podejsciem do naszej chorej corki. Zrobila skrupulatny i calosciowy wywiad. Dokladnie zbadala dziecko. Pytala o diete i historie roznych dolegliwosci. Lekarz z tak zwanym "darem". Dokladnie rozpoznala i zdiagnozowala chorobe, a zalecony sposob leczenia, jego szybkosc i efektywnosc calkowicie przerosly nasze oczekiwania. Pani Doktor stosuje Homeopatie, a antybiotyk zaleca wylacznie w przypadkach krytycznych. Otrzymalismy tez duzo wskazowek dot zmiany diety dziecka, co niezwlocznie ...

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !
wspanialy lekarz jeszcze lepszy pediatra mój maluch wrecz uwielbiał wizyty u niej wspaniałe podejscie do dzieci

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam!
p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78
Doskonały pediatra! Rzeczowo, fachowo podchodzi do problemu. NA dodatek prawdziwy gentelman jakich mało! Szarmancki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

Pediatrzy w Warszawie