Pediatra Warszawa

PRZYCHODNIA RODZINNA

Pani Doktor Siniarska była moim jedynym lekarzem przez 18 lat. Prowadziła mnie od urodzenia aż do pełnoletniości. Brakuje mi słów, żeby wyrazić całą moją wdzięczność wobec Niej i podziękowanie za te wszystkie lata. Jest to genialny lekarz z powołania. Wszystkie postawione przez Nią diagnozy były prawidłowe, a leczenie skuteczne. Jest to osoba o ogromnej kulturze, poważna, rzetelna, o wielkiej wiedzy. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wyjątkowy lekarz i człowiek !

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o. - Filia
ulica Grójecka 132

Zgadzam się z poprzednią opinią w 100%. Pani doktor jest młodą i przemiłą osobą, poświęcającą bardzo dużo czasu jeżeli zachodzi taka potrzeba. Bardzo dobry i bardzo wnikliwy wywiad. Nie wciska od razu antybiotyku. Jeżeli jest jeszcze taka możliwość stara się innymi sposobami wyciągnąć malucha z choroby. Nie przepisuje drogich i przede wszystkim zbędnych leków. Jeżeli można daje tańsze zamienniki. Naprawdę godna polecenia.

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Polecam w 100% Pania Doktor. Bylismy w szpitalu Medicover na wizycie. Pani Doktor zrobila obszenry wywiad, zlecila mnustwo badan . PO wizycie poszlismy sie dowiedziec czy mozemy przepisac sie jako do lekarza prowadzacego. Nie stety nie :( polecamy !!!!!!!!

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

Centrum Nauki o Laktacji

Magdalena Nehring-Gugulska

Znakomity lekarz, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny (IBCLC) od 1994 roku, członek - założyciel Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią.

Pani dr bardzo mi pomogła, nauczyła mnie i dziecko prawidłowego przystawiania do piersi. Problem bólu brodawek i nieefetywnego jedzenia przez malucha zakończony!
Dziękuję pani dr. Pozdrawiam Kasiek.

Magdalena Nehring-Gugulska

Dziękuję pani dr. Pozdrawiam Kasiek.

Oddział Kliniczny Pneumonologii i Alergologii Dzieci Młodszych

Lekarz z powolania, z ogromna wiedza i cierpliwoscia oraz wysoka kultura osobista. Bardzo dobry kontakt z pacjentem! Rzetelna, dokladna, nie idaca na skroty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Fundamentowa 45/47 lok. 57

cierpliwa, miła, profesjonalna. Prawdziwy specjalista z podejściem do dzieci.

cierpliwa, miła, profesjonalna. Prawdziwy specjalista z podejściem do dzieci.

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Panią doktor znam od wielu lat leczyla moich synow zawsze ma czas dla pacjęta tyle ile go potrzeba jest oddana dzieciom mila postawila zawsze dobrą diagnozę Polecam .

Centrum Zdrowia Dziecka

Bardzo dobry lekarz, oddany swojej pracy. Świetny kontakt, mówi zrozumiałym językiem. Ma świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą, W 100% polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: rafal_94 rafal.rafaello

Otolaryngolodzy24
ul. Kołobrzeska 2

Fantastyczny lekarz! Ma bardzo duże doświadczenie. Fachowo i skutecznie podchodzi do małego pacjenta. Polecam, jeżeli ktoś szuka świetnego pediatry!

Pediatrzy w mieście Warszawa