Pediatra Warszawa

- 916 lekarzy

Gabinet
Boguckiego 6
01-502 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Leczę się u dr Tesli od wielu lat. Praktycznie zawsze wybierał leczenie mało inwazyjne, co uchroniło mój organizm przed obniżeniem odporności.Jest bardzo uprzejmy oraz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Moim zdaniem lekarz najlepszy z najlepszych!
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C
02-676 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Na pana doktora trafiliśmy podczas wizyty domowej. Bardzo dokładnie i wnikliwie zbadał dziecko, ze spokojem odpowiadał na pytania i tłumaczył co dziecku może dolegać i jakie kroki podjąć. Nie przypisał reklamówki leków, tylko zalecił zbijanie temperatury, obserwację i konsultację za kilka dni. Oby więcej było takich lekarzy, zwłaszcza do nagłych przypadków, kiedy rodzice wpadają w panikę.
Opinia dodana przez: Justyna

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!
Opinia dodana przez: gabi07
+2 więcej

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

04-730 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Kompetentna, mająca czas dla pacjenta, wszystko mi wytłumaczyła. Moja wizyta trwała prawie godzinę, bo byłam z córką już u wielu specjalistów i miałam dużo róznych wątpliwości. Pani Doktor wszystko mi spokojnie wytłumaczyła, ma naprawdę ogromną wiedzę. W dodatku ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia Rodzinna
ul. Rembielińska
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczna pani doktor, najpierw zajmowała się mim synem, teraz jeszcze córka dołączyła. Ma super podejście do dzieci, tych małych i tych starszych tez.Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor kompletnie i pozytywnie zaskoczyla mnie podejsciem do naszej chorej corki. Zrobila skrupulatny i calosciowy wywiad. Dokladnie zbadala dziecko. Pytala o diete i historie roznych dolegliwosci. Lekarz z tak zwanym "darem". Dokladnie rozpoznala i zdiagnozowala chorobe, a zalecony sposob leczenia, jego szybkosc i efektywnosc calkowicie przerosly nasze oczekiwania. Pani Doktor stosuje Homeopatie, a antybiotyk zaleca wylacznie w przypadkach krytycznych. Otrzymalismy tez duzo wskazowek dot zmiany diety dziecka, co niezwlocznie ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Wojewódzki Szpital Dziecięcy

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
wspanialy lekarz jeszcze lepszy pediatra mój maluch wrecz uwielbiał wizyty u niej wspaniałe podejscie do dzieci
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam!
p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78
Średnia ocen: 5,0/5
Doskonały pediatra! Rzeczowo, fachowo podchodzi do problemu. NA dodatek prawdziwy gentelman jakich mało! Szarmancki
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w WarszawieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat