Pediatra Warszawa

LEKARZ OTOLARYNGOLOG PEDIATRA JOLANTA TROJNAR SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca.
Pani doktor zdiagnozowała chorobę u naszego syna z którą przez rok inni lekarze sobie nie radzili

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Robert

Budrysów 9/28

Lekarz godny zaufania. Zawsze ma czas dla chorych dzieci, nigdy nie odmówi przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach pracy. Niezwykła kultura. Poza kompetencjami jest to też Człowiek wielkiego serca. Opinie te potwierdza fakt, że do pani doktor od rana do nocy rodzice z chorymi dziećmi "walą drzwiami i oknami".

Opinia dodana przez: PZ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

grupa lux med
racławicka 132 b

lekarka z sercem ktora zawsze trafia z leczeniem moich dzieci,bardzo boleję nad tym,że już nie leczy w przychodni na łojewskiej

Centrum Medyczne Twoje Dziecko
Lanciego 19 lok 126

Jesteśmy po wizycie u Pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła, skrupulatna i spokojna osoba. Porządnie zbadała naszą 2 miesięczną córeczkę, odpowiedziała na wszystkie pytania, dorzuciła parę istotnych informacji od siebie i rozwiała wiele wątpliwości. Zaleciła badania, które powinny być wcześniej zlecone a o których nasza Państwowa pediatra nie raczyła nas poinformować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.

Opinia dodana przez: Yazeen konrad.sankowski

PRZYCHODNIA RODZINNA

Pani Doktor Siniarska była moim jedynym lekarzem przez 18 lat. Prowadziła mnie od urodzenia aż do pełnoletniości. Brakuje mi słów, żeby wyrazić całą moją wdzięczność wobec Niej i podziękowanie za te wszystkie lata. Jest to genialny lekarz z powołania. Wszystkie postawione przez Nią diagnozy były prawidłowe, a leczenie skuteczne. Jest to osoba o ogromnej kulturze, poważna, rzetelna, o wielkiej wiedzy. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wyjątkowy lekarz i człowiek !

Opinia dodana przez: Agnieszka

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina

Fundamentowa 45/47 lok. 57

cierpliwa, miła, profesjonalna. Prawdziwy specjalista z podejściem do dzieci.

cierpliwa, miła, profesjonalna. Prawdziwy specjalista z podejściem do dzieci.

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

Centrum Nauki o Laktacji

Magdalena Nehring-Gugulska

Znakomity lekarz, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny (IBCLC) od 1994 roku, członek - założyciel Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią.

Pani dr bardzo mi pomogła, nauczyła mnie i dziecko prawidłowego przystawiania do piersi. Problem bólu brodawek i nieefetywnego jedzenia przez malucha zakończony!
Dziękuję pani dr. Pozdrawiam Kasiek.

Magdalena Nehring-Gugulska

Dziękuję pani dr. Pozdrawiam Kasiek.

Pediatrzy w mieście Warszawa