Pediatra Warszawa

lekarz Danuta Czwarnowska-Malon

Bukowskiego 4 lok. 10

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną a przy tym ma świetne podejście do dzieci. Moim zdaniem poza dużą wiedzą i doświadczeniem ma też intuicję. Mojego starszego syna wyprowadziła z zapalenia układu moczowego, z którego nie wyleczyło go leczenie szpitalne. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim, którzy mnie pytają o dobrego pediatrę.

dr n. med. Hanna Dmeńska

Pulmonolog, Alergolog

Meissnera 11 lok. 94

Wspaniałe podejście do dzieci. Słucha rodzica próbuje znaleźć najlepsze leczenie z bardzo pozytywnym skutkiem.

lekarz Magdalena Prus

Neonatolog, Pediatra

Pani dr Magdalena Prus jest wspaniałym lekarzem: kompetencje, doświadczenie, kompleksowe podejście, dokładne tłumaczenie i poświęcony czas- wszystko na najwyższym poziomie. Panią Doktor poleciła mi koleżanka, która leczyła dwójkę swoich dzieci u Pani Doktor. Od samego początku miałam poczucie, że wreszcie trafiłam na dobrego pediatrę: dokładny wywiad, dokładne zbadnie dziecka, szczegółowe informacje co do dalszego działania i leczenia. Trafiliśmy do Pani Doktor z kilkoma problemami zdrowotnymi (przewlekłe katary, kaszel, zapalenie ucha, ...
Opinia dodana przez: Edyta Sz.

lekarz Wojciech Feleszko

Immunolog, Pediatra

PROSEN

Mój synek od kilku miesięcy bardzo chorował. Dwukrotnie wykryto u niego zapalenie płuc, kilka przeziębień, zapalenie oskrzeli, w sumie 4 x brał różne antybiotyki. Mimo tego kaszlał już kolejny tydzień.
Koleżanka z pracy poleciła doktora Feleszkę. Podczas pierwszej wizyty doktor wykrył u Maciusia niezaleczone kolejne zapalenie płuc (mimo, iż wcześniej brał antybiotyki).
Doktor Feleszko (podobno od niedawna dr hab. :-) dobrał antybiotyk, który w kilka dni postawił Maćka ...
Opinia dodana przez: Elwira

prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Tylko doktor Hozyasz. Dla mnie to najlepszy pediatra jakiego spotkałam, szkoda że trafiłam na niego dopiero przy trzecim dziecku. Bardzo dokładnie o wszystko wypytał, zadając pytania które mi wydawały się nieistotne. A jednak miał rację. Wytłumaczył potem wszystko opisując chorobę. Po zastosowanym leczeniu szybko nastąpiła poprawa zdrowia dziecka.

dr Walentyna Marchut

Pediatra

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9

Pani doktor Walentyna jest najlepszą pediatrą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jako lekarz nie ma wad. Niezwykle kontaktowa, rozmawia z rodzicem i dzieckiem, proponuje różne metody leczenia, antybiotyk, to u niej ostateczność. Wszystko wytłumaczy, napisze na kartce, po wizycie nie ma żadnych wątpliwości, co do diagnozy (którą zawsze stawia trafną) i dawkowania leków (które zawsze pomagają). Na dodatek jest niezwykle sympatyczną i wesołą osobą. Podczas wizyty zdąży o wszystkim porozmawiać, co więcej, ...
Opinia dodana przez: Apasz

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

wizyta już od 150
pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

Agnieszka Oknińska

Pediatra

Świetna lekarz. Była u nas na wizycie już kilkukrotnie. Dokładnie słucha, robi obszerny wywiad. Dopytuje. Dokładnie tłumaczy jakie kroki należy podjąć. Pokazuje jak zaaplikować lek np. do ucha.
Ma zadziwiającą pamięć. Pamięta w jakiej sprawie była u mnie 2 miesiące temu i jakie córka miała objawy.
Świetne podejście do dzieci.
Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Mierzecki

Enel-Med
Nad Potokiem 23

Kilka razy trafiłam do doktora Mierzeckiego i niestety muszę wystawić mu negatywna opinie. Za każdym razem po wizycie u niego dziecko trafiało z poważna chorobą ( zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli ) do innego lekarza- rowniez z Enel-Medu ..dr Postek którego bardzo polecam. Leczenie dr Mierzeckiego to ziołowe herbaty po których usłyszałam ze mój syn " siedzi z gardłem jak na bombie", domowe metody leczenia itp itd. Szczerze odradzam.

lekarz Elżbieta Moszczyńska

Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka

Fantastyczna osoba, bardzo kompleksowo podeszła do problemu zdrowotnego dziecka, wzbudza zaufanie. Warto było przejechać 550 km na wizytę do Pani Doktor.

Pediatrzy w Warszawie