Pediatra Warszawa

- 902 lekarzy

lekarz Danuta Czwarnowska-Malon

Pediatra

liczba opinii: 11

Gabinet
Bukowskiego 4 lok. 10
03-982 Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną a przy tym ma świetne podejście do dzieci. Moim zdaniem poza dużą wiedzą i doświadczeniem ma też intuicję. Mojego starszego syna wyprowadziła z zapalenia układu moczowego, z którego nie wyleczyło go leczenie szpitalne. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim, którzy mnie pytają o dobrego pediatrę.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Hanna Dmeńska

Pulmonolog, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet
Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Wspaniałe podejście do dzieci. Słucha rodzica próbuje znaleźć najlepsze leczenie z bardzo pozytywnym skutkiem.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Magdalena Prus

Neonatolog, Pediatra

liczba opinii: 11

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,0/5
Pani dr Magdalena Prus jest wspaniałym lekarzem: kompetencje, doświadczenie, kompleksowe podejście, dokładne tłumaczenie i poświęcony czas- wszystko na najwyższym poziomie. Panią Doktor poleciła mi koleżanka, która leczyła dwójkę swoich dzieci u Pani Doktor. Od samego początku miałam poczucie, że wreszcie trafiłam na dobrego pediatrę: dokładny wywiad, dokładne zbadnie dziecka, szczegółowe informacje co do dalszego działania i leczenia. Trafiliśmy do Pani Doktor z kilkoma problemami zdrowotnymi (przewlekłe katary, kaszel, zapalenie ucha, ...
Opinia dodana przez: Edyta Sz.

lekarz Wojciech Feleszko

Immunolog, Pediatra

liczba opinii: 11

PROSEN

Warszawa

Średnia ocen: 4,0/5
Mój synek od kilku miesięcy bardzo chorował. Dwukrotnie wykryto u niego zapalenie płuc, kilka przeziębień, zapalenie oskrzeli, w sumie 4 x brał różne antybiotyki. Mimo tego kaszlał już kolejny tydzień.
Koleżanka z pracy poleciła doktora Feleszkę. Podczas pierwszej wizyty doktor wykrył u Maciusia niezaleczone kolejne zapalenie płuc (mimo, iż wcześniej brał antybiotyki).
Doktor Feleszko (podobno od niedawna dr hab. :-) dobrał antybiotyk, który w kilka dni postawił Maćka ...
Opinia dodana przez: Elwira

prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

Pediatra

liczba opinii: 10

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Tylko doktor Hozyasz. Dla mnie to najlepszy pediatra jakiego spotkałam, szkoda że trafiłam na niego dopiero przy trzecim dziecku. Bardzo dokładnie o wszystko wypytał, zadając pytania które mi wydawały się nieistotne. A jednak miał rację. Wytłumaczył potem wszystko opisując chorobę. Po zastosowanym leczeniu szybko nastąpiła poprawa zdrowia dziecka.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Walentyna Marchut

Pediatra

liczba opinii: 10

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9
03-287 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor Walentyna jest najlepszą pediatrą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jako lekarz nie ma wad. Niezwykle kontaktowa, rozmawia z rodzicem i dzieckiem, proponuje różne metody leczenia, antybiotyk, to u niej ostateczność. Wszystko wytłumaczy, napisze na kartce, po wizycie nie ma żadnych wątpliwości, co do diagnozy (którą zawsze stawia trafną) i dawkowania leków (które zawsze pomagają). Na dodatek jest niezwykle sympatyczną i wesołą osobą. Podczas wizyty zdąży o wszystkim porozmawiać, co więcej, ...
Opinia dodana przez: Apasz

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 10

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142
01-014 Warszawa

wizyta już od 150
Średnia ocen: 5,0/5
pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Agnieszka Oknińska

Pediatra

liczba opinii: 10

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Świetna lekarz. Była u nas na wizycie już kilkukrotnie. Dokładnie słucha, robi obszerny wywiad. Dopytuje. Dokładnie tłumaczy jakie kroki należy podjąć. Pokazuje jak zaaplikować lek np. do ucha.
Ma zadziwiającą pamięć. Pamięta w jakiej sprawie była u mnie 2 miesiące temu i jakie córka miała objawy.
Świetne podejście do dzieci.
Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Mierzecki

Pediatra

liczba opinii: 10

Enel-Med
Nad Potokiem 23
03-284 Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Kilka razy trafiłam do doktora Mierzeckiego i niestety muszę wystawić mu negatywna opinie. Za każdym razem po wizycie u niego dziecko trafiało z poważna chorobą ( zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli ) do innego lekarza- rowniez z Enel-Medu ..dr Postek którego bardzo polecam. Leczenie dr Mierzeckiego to ziołowe herbaty po których usłyszałam ze mój syn " siedzi z gardłem jak na bombie", domowe metody leczenia itp itd. Szczerze odradzam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Elżbieta Moszczyńska

Pediatra

liczba opinii: 10

Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka

Warszawa

Średnia ocen: 3,9/5
Fantastyczna osoba, bardzo kompleksowo podeszła do problemu zdrowotnego dziecka, wzbudza zaufanie. Warto było przejechać 550 km na wizytę do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat