Pediatra Warszawa

- 902 lekarzy

lekarz Anna Węcławek

Pediatra

liczba opinii: 10

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5
02-791 Warszawa

Średnia ocen: 3,3/5
Dziwią mnie przykre opinie o Pani Doktor. Trzeba uwzględnić to, że w przychodni jest chyba tylko 4 pediatrów, a NFZ przewiduje tylko 15 czy 20 minut na spotkanie z pacjentem, w tym czasie trzeba zbadać pacjenta opisać objawy postawić diagnozę skierować na badania i papierologia no i stary sprzęt komputerowy i zacinająca się drukarka i... A rodzice chorych dzieci są zdenerwowani, bo dziecko może nie spało cała noc no i ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Anna Ruszczyńska-Wolska

Pediatra

liczba opinii: 10

Centrum Medyczne LUX MED
Chmielna 85/87
00-805 Warszawa

Średnia ocen: 2,3/5
NIE POLECAM!!
Na dzień dobry w kategoryczny sposób pani dr zwróciła uwagę, o konieczności zważenia i zmierzenia dziecka przed wejściem do gabinetu (pierwszy raz sie z tym spotkałam)- bez tego jak stwierdziła „nie jest w stanie ruszyc z wizytą”Poza tym totalnie nie ma podejścia do dziecka-zwracała się do dwulatka jak do dorosłego, w tonie pozostawiającym wiele do życzenia. Nie słucha, kwestionuje sugestie rodzica i jest niemiła. Po informacji, że ...
Opinia dodana przez: Marta

dr Ewa Miśko

Pediatra, Wizyty domowe

liczba opinii: 9

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maciej Miller

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 9

Gabinet
Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!
Opinia dodana przez: Magda

Mirosława Idzik

Pediatra

liczba opinii: 9

Gabinet
Drumli 16
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo polecam, pierwszy bardzo rozsądny i niezwykle pomocny pediatra. Wspaniała kobieta z bardzo miłym podejściem do dziecka i rodzica. Bardzo mi się podoba wyjaśnienie rodzicowi w sposób przystępny zagadnień medycznych.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Maciej Potocki

Neonatolog, Pediatra

liczba opinii: 9

medi vita
jadzwingów 1
07-356 Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Lekarz z powołania, z olbrzymią wiedza , bardzo zaangażowany w problemy małego pacjenta. Pan Doktor dokładnie zbada, wszystko dokładnie wytłumaczy , uspokoi , przedstawi ścieżkę leczenia.
Godny polecenia , zaufania.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Tadeusz Dróżdż

Pediatra

liczba opinii: 9

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Ja się odniosę do tego co napisała mamaJ.Zgadzam się z tą panią,doktor może i jest dobrym lekarzem ale jest straszny buc,bardzo nie przyjemny,nie miły nie można z nim normalnie porozmawiać choć nie wie co dziecku jest bo jeszcze go nie zbadał to nawet nie dopuszcza nas do głosu aby cokolwiek odezwać się.Jest ogromny problem aby się dostać do niego,nie chcą od nas odbierać telefonu choć sprawdziłem kilka razy że pacjętów ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Danuta Glibowska

Pediatra

liczba opinii: 9

"LEK-MED"
Synów Pułku 9
01-354 Warszawa

Średnia ocen: 3,7/5
Do Pani dr Glibowskiej trafiliśmy, bo potrzebowaliśmy szybkiej diagnozy a nasz doktor był tak oblegany, że od razu machnęłam ręką. Poszłam do dr Glibowskiej i nie żałuję. Od tamtej pory korzystam z tego, że nie ma do niej kolejek i idę prosto do niej. Pani doktor jest osobą bardzo wyważoną w swojej ekspresji, co nie wszystkim rodzicom może się podobać. Nie dowcipkuje, nie zabawia dziecka tylko RZETELNIE BADA, a to ...
Opinia dodana przez: Zuza

Iwona Rawska

Pediatra

liczba opinii: 9

Centrum Mikrochirurgii Oka Laser Klinika prof. Jerzego Szaflika
Dolańskiego 2
00-215 Warszawa

Średnia ocen: 2,2/5
Rewelacyjna pani doktor. Choć juz wiek bardzo dojrzały. Leczy bardzo dobrze. A dla bardziej wiedzących rodziców od niej o chorobach poprostu nie odpowiada. Lekarz bardzo doswiadczony. Leczymy syna od 15 lat.
Opinia dodana przez: Daniel
Warszawa Pediatra lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
https://lekarzczerska.pl/
Wilanów, Warszawa

wizyta już od 69
Średnia ocen: 5,0/5
Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

Pediatrzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat