Pediatra Wrocław

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

bardzo polecam pania doktor jest wspaniałym lekarzem zeby wiecej takich lekarzy było

Wrocław

Dołączam się do w/w opinii. Znam Panią Doktor z dawnych lat i podtrzymuję, że jest miła i kompetentna. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karol Senenko

Oddział Psychiatryczny Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wołowska 9
51-116 Wrocław

Miły, młody i przystojny ;-)
Umie rozmawiać z dziećmi i zna się dobrze na bólach brzucha - kiedyś pracował w szpitalu na gastrologii (to od chorób brzucha)
Opinia dodana przez: mama

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam,a mam dwójkę dzieci więc z paroma już miałam do czynienia :) Pani doktor widać,że z powołania, ma świetne podejście do maluchów, jest kompetentna i zawsze szuka najlepszego rozwiązania, wcześniej mojej córce za każdym razem przypisywano antybiotyk, a od kiedy leczy ją dr Przybylska zapomniałam co to jest antybiotyk :) Miła i sympatyczna, moje dzieci ją uwielbiają, a ja szczerze polecam wizytę u niej :)

Szolc-Rogozińskiego 21a
53-209 Wrocław

POLECAM!! to jedyny lekarz do którego mam zaufanie! jest ciepła, miła i przede wszystkim jest doskonałym specjalistą!!

Jedności Narodowej 125 lok. 21
50-301 Wrocław

Pani doktor to wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Bardzo dobre podejście do dzieci sprawia, że wizyta jest mało stresująca dla maluchów. Zawsze stawia trafne diagnozy, a antybiotyki przepisuje w ostateczności. Wizyta w przychodni niczym nie różni się od prywatnej. Pani Ewa poświęca tyle samo czasu małym pacjentom. Wiem, bo leczymy naszego synka u pani doktor już trzeci rok. Bardzo serdecznie polecam!!!!! Mam pełne zaufanie do tego lekarza!!!!

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

WSS im.J.Gromkowskiego
ul.Kasprowicza 64/66
51-137 Wrocław

Mało jest takich lekarzy którzy tak kompleksowo i dokładnie badają dziecko.Jako neonatolog -super, pediatra -niezła

Enel-Med

Wrocław

Wspaniały lekarz który nie zbywa pacjęta tylko szuka przyczyny choroby i ją leczy! Oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor!

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Bardzo profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem. Nie traktuje człowieka "z góry", w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje dotyczące leczenia. Zdecydowanie rekomenduję !

Pediatrzy w Wrocławiu