Pediatra Wrocław

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Dr Puławski to bardzo dobry specjalista, świetny lekarz i pediatra. Ma rewelacyjny kontakt z dziećmi,jest bardzo dokładny, posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom
Panie Doktorze dziękuję
;--) i pozdrawiam
;-)
Opinia dodana przez: M207

Brossa 6
53-134 Wrocław

Polecam Panią Krystynę , ma świetne podejście do dzieci, mój syn jją bardzo lubi. Już po pierwszej serii leków widzieliśmy ogromną poprawę. Chodzimy do cdm medix na Hirszfelda.

Zagrzebska 10
Wrocław

BARDZO DOBRY LEKARZ, FACHOWE PODEJŚCIE, UMIEJĘTNOŚĆ POROZUMIENIA SIĘ Z DZIECKIEM, MIŁY I PRZYCHYLNY WZBUDZAJĄCY ZAUFANIE; GORĄCO POLECAM

Al. M. Kromera 25/6
51-163 Wrocław

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do małych dzieci (moje dziecko bez płaczu poddało się wszystkim badaniom). Osoba bardzo kontaktowa - dokładnie wypytała o wszystkie objawy oraz ogólny rozwój, diagnoza została postawiona szybko i jak się okazało trafnie. Na pewno zostaniemy stałymi pacjentami :)
Opinia dodana przez: Pacjentka

Jaracza 70 / 5
Wrocław

Bardzo kompetentna osoba, poświęca dużo czasu dzieciom

Gen. J.Sowińskiego 3/5
51-685 Wrocław

Wspaniały lekarz o wielkim sercu i zaangażowaniu w wykonywaniu swojego zawodu Wspaniałe podejście do pacjentów zarówno tych małych i dorosłych .
Opinia dodana przez: Anna

Żniwna 39
Wrocław

Bardzo dobry, uprzejmy i życzliwy człowiek.
Bardzo dobrze zna się na swojej pracy.
Kocha dzieci.

Życzliwy pacjent.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Cudowna, pełna ciepła i wyrozumiałości osoba. Cierpliwie i w prosty sposób odpowiadała na nasze pytania. Pani doktor dała nam nadzieję, pokierowała i dodawała otuchy. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Justyna

Oddział Psychiatryczny Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wołowska 9
51-116 Wrocław

UWAGA PACJENCI! Obecnie , od grudnia 2016r. pani doktor pracuje w Enel Medzie w Arkadach Wrocławskich Powstańców Śląskich 2/4. Wybitny Pediatra zawsze profesjonalna i zaangażowana.
Opinia dodana przez: Waldemar

ulica Wiejska 14a/1
52-411 Wrocław

Rozmowa z Panią doktor daje duże poczucie bezpieczeństwa. Juz dawno sie spotkałam na drodze tak wspanialego lekarza. Z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi.

Pediatrzy w Wrocławiu