Pediatra Wrocław

Kozanowska 99/9
54-152 Wrocław

Pan doktor to znakomity lekarz mający ogromną wiedzę, empatię i wyjątkową kulturę osobistą. Wyleczył mojego syna Wojtka min. z gronkowca złocistego i kilku innych chorób. Diagnoza zawsze była szybka i trafna. Kiedy zamieszkałam w Warszawie to z chorą córką pojechałam do Wrocławia bo ufałam tylko P. doktorowi i jak zwykle pomógł. Pozdrawiam Pana serdecznie Iwona Baszczyk voto Zagrobelna.
Opinia dodana przez: Iwona

Ziemowita 1 lok. 12
50-202 Wrocław

Miła starsza Pani... takie sprawia wrażenie, ale jest zdecydowanie kompetentna i do tego wie gdzie z czym wysłać dziecko.

Fizylierska 5
52-207 Wrocław

cudowna lekarka i wspaniała kobieta:) 18 lat temu moje dziecko bardzo poważnie chorowało. z przerwami w szpitalu na kamińskiego z córką spędziłyśmy kilka miesięcy 'za każdym razem prowadziła nas dr.Chruścicka jestem jej stokrotnie wdzięczna że wyrwała moje dziecko ze szponów śmierci naprawdę polecam .pani Alicja nie pracuje juz niestety w szpitalu a szkoda bo ostatnio spędziłyśmy tam kilka dni ale za to przyjmuje w dolmedzie na legnickiej więcej takich lekarzy ...

Abrahama 9
52-206 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Kapitalny kontakt z dzieckiem i rodzicami. Dzięki znakomitej interpretacji wyników badań i precyzyjnemu dawkowaniu leków moja córka od 16 lat rozwija się i rośnie jak każde zdrowe dziecko ( wrodzona niedoczynność tarczycy ). Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy doświadczonego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Jerzy

Królowej Marysieńki 8/6
51-025 Wrocław

Lekarz bardzo kompetentny ,rzeczowy i wnikliwy z empatycznym podejściem do każdego pacjenta.Posiadający dużą kulturę osobista i aktualną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ewa

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Bardzo chciałabym mieć do czynienia tylko z takimi lekarzami. Jestem pod ogromnym wrażenie osobowości Pana Doktora. Jego chęć pomocy pacjentom jest imponujaca. Bardzo dziękuję.

Estońska 23
Wrocław

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Poświeca dużo czasu pacjentowi. Opanowany i sympatyczny.

Laboratorium Diagnostyczne "AMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Eluarda 2
54-019 Wrocław

Pani dr jest osobą bardzo kompetentną i zorientowaną na pomoc dzieciom. Polecam szczególnie dla niemowląt i noworodków.

dr Krystyna Frączkowska

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie . Uważnie słucha pacjenta i wyjaśnia wszystko, potem wyjaśnia sposób leczenia. Dziękuję i zdecydowanie polecam.

Szparagowa 10
Wrocław

Każdemu serdecznie polecam leczenie dzieci u dr Jakuszko. To wspaniały lekarz i człowiek. Rehabilitowałam swoją córeczkę, która cierpiała na zwiększone napięcie mieśniowe, w Creatorze, Promyku i prywatnie. Pomoc, jaką otrzymywałam od innych fizjoterapeutów, była bez porównania gorsza, jeśli w ogóle przyniosła jakiś efekt. Zapewne przez tych fizjoterapeutów zraziłabym się całkowicie do metody Vojty, gdyby nie to, że moja siostra leczyła swoje dzieci u pani Jakuszko i była bardzo z niej ...
Opinia dodana przez: Marta

Pediatrzy w Wrocławiu