Pediatra Wrocław

- 321 lekarzy

Gabinet
Kozanowska 99/9
54-152 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor to znakomity lekarz mający ogromną wiedzę, empatię i wyjątkową kulturę osobistą. Wyleczył mojego syna Wojtka min. z gronkowca złocistego i kilku innych chorób. Diagnoza zawsze była szybka i trafna. Kiedy zamieszkałam w Warszawie to z chorą córką pojechałam do Wrocławia bo ufałam tylko P. doktorowi i jak zwykle pomógł. Pozdrawiam Pana serdecznie Iwona Baszczyk voto Zagrobelna.
Opinia dodana przez: Iwona
+1 więcej

Gabinet
Ziemowita 1 lok. 12
50-202 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Miła starsza Pani... takie sprawia wrażenie, ale jest zdecydowanie kompetentna i do tego wie gdzie z czym wysłać dziecko.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Fizylierska 5
52-207 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
cudowna lekarka i wspaniała kobieta:) 18 lat temu moje dziecko bardzo poważnie chorowało. z przerwami w szpitalu na kamińskiego z córką spędziłyśmy kilka miesięcy 'za każdym razem prowadziła nas dr.Chruścicka jestem jej stokrotnie wdzięczna że wyrwała moje dziecko ze szponów śmierci naprawdę polecam .pani Alicja nie pracuje juz niestety w szpitalu a szkoda bo ostatnio spędziłyśmy tam kilka dni ale za to przyjmuje w dolmedzie na legnickiej więcej takich lekarzy ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Abrahama 9
52-206 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz. Kapitalny kontakt z dzieckiem i rodzicami. Dzięki znakomitej interpretacji wyników badań i precyzyjnemu dawkowaniu leków moja córka od 16 lat rozwija się i rośnie jak każde zdrowe dziecko ( wrodzona niedoczynność tarczycy ). Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy doświadczonego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Jerzy

Gabinet
Królowej Marysieńki 8/6
51-025 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz bardzo kompetentny ,rzeczowy i wnikliwy z empatycznym podejściem do każdego pacjenta.Posiadający dużą kulturę osobista i aktualną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet
Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo chciałabym mieć do czynienia tylko z takimi lekarzami. Jestem pod ogromnym wrażenie osobowości Pana Doktora. Jego chęć pomocy pacjentom jest imponujaca. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Estońska 23
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Poświeca dużo czasu pacjentowi. Opanowany i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Anonim

Laboratorium Diagnostyczne "AMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Eluarda 2
54-019 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr jest osobą bardzo kompetentną i zorientowaną na pomoc dzieciom. Polecam szczególnie dla niemowląt i noworodków.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Krystyna Frączkowska

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 77

Gabinet
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie . Uważnie słucha pacjenta i wyjaśnia wszystko, potem wyjaśnia sposób leczenia. Dziękuję i zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Szparagowa 10
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Każdemu serdecznie polecam leczenie dzieci u dr Jakuszko. To wspaniały lekarz i człowiek. Rehabilitowałam swoją córeczkę, która cierpiała na zwiększone napięcie mieśniowe, w Creatorze, Promyku i prywatnie. Pomoc, jaką otrzymywałam od innych fizjoterapeutów, była bez porównania gorsza, jeśli w ogóle przyniosła jakiś efekt. Zapewne przez tych fizjoterapeutów zraziłabym się całkowicie do metody Vojty, gdyby nie to, że moja siostra leczyła swoje dzieci u pani Jakuszko i była bardzo z niej ...
Opinia dodana przez: Marta

Pediatrzy w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat