Pediatra Wrocław

- 321 lekarzy

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
wspaniała p. doktor! Trafiłam do niej z synem przez przypadek - od tego czasu nie chodzimy do nikogo innego. Nie bagatelizuje problemów - ale i nie wyolbrzymia, słucha uważnie, ma wspaniałe podejście do ludzi - z gabinetu od niej zawsze wychodzimy uspokojeni i... zdrowsi.
Opinia dodana przez: Anonim

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata.
Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci.
WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!
Opinia dodana przez: Liliana Kizińska
+1 więcej

Gabinet
Pilczycka 107 lok. 3
54-150 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Lekarz, jakich już dzisiaj mało. Otwarte na pacjenta, przyjmuje świątek ,piątek, genialne podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Poleci innych specjalistów i wcale nie jest droga.
Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo uprzejma i zaangażowana lekarka. Leczę się u niej ilekroć coś mi dolega. Jest lekarzem pierwszego kontaktu, dlatego przychodzę do niej z każdym problemem i następnie albo diagnozuje na miejscu, albo odsyła do specjalisty. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma kolejek, przychodnia jest schludna. POLECAM
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Elżbieta Nikiel

Pediatra, Alergolog dziecięcy

liczba opinii: 6

Gabinet
Belgijska 34
54-404 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.
Opinia dodana przez: Mateusz

Gabinet
Mikołowska 67a
51-515 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. W razie poważniejszych problemów zdrowotnych, gdy leczenie wymaga wizyty w szpitalu można być nadal pod Jej opieką, gdyż jest pracownikiem jednego z wrocławskich szpitali.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Gabinet
Strachowicka 58a
54-512 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Pamietam Pani doktor z "dawnych czasów" to znaczy minęło 10-11 lat, jak ostatnio byłam u Pani dr byłam w czasie buntowniczym, miałam 16 lat, uważałam Panią dr jako fajnym, otwartym dorosłym człowiekiem, która wszystko mi na spokojnie tłumaczyła na temat mojej choroby i odpowiadała na moje pytania bez nerwów.Bardzo ją lubiałam, nawet jak mnie wysyłała do sanatorium:), jak odeszła z przychodni, bardzo mi jej brakowało.Takiego lekarza jak pani Agata Skalska ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Teresa Żak

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 12

+1 więcej

Gabinet
ulica Krzycka 69
53-019 Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to ...
Opinia dodana przez: Ania

Gabinet
Małopanewska 3 / 12
Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
polecam Panią doktor.rzetelna, konkretna, wzbudza zaufanie i nie sieje niepotrzebnej paniki. odpowiada na wszystkie, nawet z pozoru nieistotne i banalne pytania.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Sądowa 8 Wrocław
Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Wspaniala lekarka, zawsze mozna liczyć na wizytę mimo, że nie jest się zarejestrowanym. Rozumie potrzeba danej chwili.
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat