Pediatra Wrocław

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

wspaniała p. doktor! Trafiłam do niej z synem przez przypadek - od tego czasu nie chodzimy do nikogo innego. Nie bagatelizuje problemów - ale i nie wyolbrzymia, słucha uważnie, ma wspaniałe podejście do ludzi - z gabinetu od niej zawsze wychodzimy uspokojeni i... zdrowsi.

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata.
Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci.
WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!
Opinia dodana przez: Liliana Kizińska

Pilczycka 107 lok. 3
54-150 Wrocław

Lekarz, jakich już dzisiaj mało. Otwarte na pacjenta, przyjmuje świątek ,piątek, genialne podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Poleci innych specjalistów i wcale nie jest droga.
Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Bardzo uprzejma i zaangażowana lekarka. Leczę się u niej ilekroć coś mi dolega. Jest lekarzem pierwszego kontaktu, dlatego przychodzę do niej z każdym problemem i następnie albo diagnozuje na miejscu, albo odsyła do specjalisty. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma kolejek, przychodnia jest schludna. POLECAM

lekarz Elżbieta Nikiel

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.
Opinia dodana przez: Mateusz

Mikołowska 67a
51-515 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. W razie poważniejszych problemów zdrowotnych, gdy leczenie wymaga wizyty w szpitalu można być nadal pod Jej opieką, gdyż jest pracownikiem jednego z wrocławskich szpitali.

Strachowicka 58a
54-512 Wrocław

Pamietam Pani doktor z "dawnych czasów" to znaczy minęło 10-11 lat, jak ostatnio byłam u Pani dr byłam w czasie buntowniczym, miałam 16 lat, uważałam Panią dr jako fajnym, otwartym dorosłym człowiekiem, która wszystko mi na spokojnie tłumaczyła na temat mojej choroby i odpowiadała na moje pytania bez nerwów.Bardzo ją lubiałam, nawet jak mnie wysyłała do sanatorium:), jak odeszła z przychodni, bardzo mi jej brakowało.Takiego lekarza jak pani Agata Skalska ...

dr n. med. Teresa Żak

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

ulica Krzycka 69
53-019 Wrocław

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to ...
Opinia dodana przez: Ania

Małopanewska 3 / 12
Wrocław

polecam Panią doktor.rzetelna, konkretna, wzbudza zaufanie i nie sieje niepotrzebnej paniki. odpowiada na wszystkie, nawet z pozoru nieistotne i banalne pytania.

Sądowa 8 Wrocław
Wrocław

Wspaniala lekarka, zawsze mozna liczyć na wizytę mimo, że nie jest się zarejestrowanym. Rozumie potrzeba danej chwili.

Pediatrzy w Wrocławiu