Pediatra

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

Wolny termin: 27 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Wolny termin: 28 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Wolny termin: 28 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Wolny termin: jutro o 13:30. Sprawdź inny.

lek. med. Jerzy Stążka

Choroby zakaźne, Internista

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Ja do dr Karpowicza chodzę od kilku lat z synem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Dowiedziałam się że już nie będzie przyjmował w Starogardzie Gdańskim i jestem załamana no ale cóż pojadę za tym lekarzem nawet na koniec świata.Znalazłam i wiem gdzie teraz przyjmuje i zaraz umówię syna na wizytę.Polecam tego lekarza!!!Nasze dzieci są w dobrych rękach;-)

Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Miałem niestety styczność z Panią dr na izbie przyjęć. Potwierdzam ze wizyta do przyjemnych nie należała. Komentarze w stosunku do rodzica i co najgorsze dziecka poniżej poziomu.