Filtruj terminy

wizyta już od 100

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Wenerolog Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Dorota Spólnicka
Wenerolog Bydgoszcz dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Jestem bialorusinka.Trafilam do Pani Doktor po dlugim leczeniu na luszczyca, ktore mam genetyczna,nieprzynosila poprawy.Byla u roznych lekarzy i tylko Pani Doktor mi pomogla.Zaproponowane leczenie przynioslo dobre efekty lusz po tygodniu.Jestem bardzo zadowolona, ze w koncu udalo mi sie znalesc lekarza,ktory mi pomog.Teraz bendzie trzeba poczekac na nastempne wyniki,bo to dopero poczatek,ale jestem pozitywnej mysli.Za rok wroce z przyjemnoscia na kontrole.Bardzo wdzienczna za pomoc.Dzenkuje ! Pani Doktor mila,sumpatyczna, a przy tym profesijnalna. 100% zadowolenie.Polecam wszystkim,ktorze chca skorzystac z uslug dobrego lekarza.

Opinia dodana przez: Zhanna Hurynovich
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr Joanna Dąbrowska-Juszczak

Swiss Medica Gabinet Lekarski
ul. Belwederska 9 lok.4 III piętro
Mokotów, Warszawa

Wykonywałam u dr Dąbrowskiej-Juszczak zabieg botoxu i nawilżenia twarzy. Bardzo podobało mi sie jej podejście do moich problemów ze skórą, miałam wrażenie ze naprawdę chce mi pomóc a nie naciągać na niepotrzebne zabiegi. Przy okazji znalazła na skórze zmianę która jej sie niw spodobała i zaleciła ocenę prez dermatologa co jak sie okazało było strzałem w dziesiątkę bo trzeba było to usunąć. Opinie o pani doktor słyszałam od znajomej która przyznała sie ze od wielu lat korzysta z jej pomocy. Polecam wszystkim zawiedzionym wcześniej przez innych lekarzy bo moim zdaniem będąc pod opieka dr Dąbrowskiej można być pewnymi w tylko naturalnego młodego wyglądu ale także zdrowia.

Dermatolog dziecięcy Warszawa dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

wizyta już od 150

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Polecam panią Doktor :) Byłam na zabiegu Infini ponieważ od lat męczyłam się z nadpotliwością. Nikt nie mógł temu zaradzić. Dopiero dr Olędzka, po wcześniejszej konsultacji, poleciła mi Infini. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i przedstawiła za i przeciw zabiegu. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ale zabieg był wykonany idealnie. Nadpotliwości można powiedzieć, że się pozbyłam :)

Opinia dodana przez: Ala
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

wizyta już od 70

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.

dr n. med. Anna Gołębiowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !

Opinia dodana przez: Iza

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii