dr n. med. Piotr Adam Krawiec

Internista, Reumatolog

Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowiedź na każde zadane pytanie, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, doraźna pomoc, wskazanie dalszego trybu leczenia. Przemiła obsługa Pań recepcjonistek.

Przemiła obsługa Pań recepcjonistek.

Miły, sympatyczny,profesjonalista.Panie doktorze dziękuję za poprowadzenie leczenia mojej wieloletniej choroby reumatoidalnego zapalenia stawow tak że w mej niepełnosprawności fizycznej funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję!

Great professionalism, he took me from very serious condition and drove me towards a healthier state. my disease is now controlled so I can walk again and have a normal life. Thank you!

Thank you!

Doskonały lekarz, pozytywne nastawienie do pacjenta. Dzięki rozległej wiedzy i doskonałemu przygotowaniu zawodowemu. Skromny, profesjonalny, indywidualne traktuje pacjenta. Każdy pacjent może liczyć na dogłębne badania i otrzymania dokładnej diagnozy.Dokładnie tłumaczy chorobę i odpowiada na pytania. Zawsze wychodzimy od niego z dobrym uczuciem, jest spokojny i przyjazy.Jestem bardzo zadowolony!Gorąco polecam!

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, szybko stawia trafną diagnozę, bardzo uprzejmy, ciepły, dyspozycyjny.Gorąco polecam!Jedyny minus długi czas oczekiwania na wizytę.