prof. dr hab. n. med. Piotr Andziak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

3,9
3,5

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, Kierownik Kliniki Ogólnej i Naczyniowej w CSK MSW w Warszawie.

Konsultant krajowy w dziedzinie ...

Konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Pragnę podziękować panu profesorowi Piotrowi Andziakowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu CSKMSW za udanie przeprowadzoną operację usunięcia tętniaka aorty brzusznej. Trafiłem w bardzo dobre ręce i bardzo dziękuję. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie szybki termin zabiegu - niespełna miesiąc od konsultacji moich wyników. W innym szpitalu przez ponad rok odbywały się konsultacje i badania i niestety nie było określonej daty operacji. Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym. Z wyrazami ogromnego szacunku pacjent Zenon Kurek

Z wyrazami ogromnego szacunku pacjent Zenon Kurek

100% pewności kunsztu ręki chirurga.Leczę się u prof.od 19 lat /miażdżyca tętnic/.Jestem po 2-ch operacjach naczyniowych, to szczęście mieć szansę być jego pacjentką.Polecam wszystkim, i tą drogą dziękuję bardzo za bezinteresowne leczenie mnie .Wdzięczna bardzo pacjentka.

Jesli wiem ze to moj doktor z przez 20 lat to swierdzam ze wykonal swoja prace nalezycie. Zawsze bede pamietac tamta pierwsza operacje na zylakach w moich nogach pomogl mi .Noga tak mnie nie boli jak bolala wczesniej.Teraz mieszkam w londynie i staram sie o to by zoperowac noge tutaj ale przewidywania Doktora Andziaka i ocena mojej choroby sie nie zmienila Licze tylko ze metody sa inne i moze sie uda bo mam przetoki tetniczo zylne i operacja nie nalezy do nalatwiejszych.Chialam dodac ze pozwolilam sobie na ciaze i w wieku 37 lat urodzilam zdrowa coreczke i moje zyly wyrzymaly 5 miesieczny bol. Anna Dabrowska

Bardzo serdecznie polecam, wiedza,kompetencje i doswiadczenie pana profesora zasluguja na najwyzsza note. Uratowal mojego ojca przed smiercia,potrafil umiejetnie usunac tetniaka aorty brzusznej o wielkosci 9cm z przetoka do zyly dolnej.Panie profesorze jest pan wielki! Ludzie wokol pana niech czerpia z panskiej wiedzy i doswiadczenia.Bardzo serdecznie dziekuje.

Polecam Pana Profesora. Liczyłam wprawdzie na dłuższą wizytę, ale ilość osób pod gabinetem świadczyła, że Pan Profesor "ma wzięcie".

Lekarz z powołania, fachowiec w swojej dziedzinie, przeprowadził operacje mojemu ojcu, uchronił przed amputacją nogi i może utratą życia. WIELKI CZŁOWIEK. Oby wszyscy tacy byli lekarze jak on. Dziękuje jeszcze raz Panie profesorze.

Pan profesor uratował życie mojemu mężowi w sierpniu 2012

Pan profesor uratował życie mojemu mężowi w sierpniu 2012

Wspaniały lekarz który uratował życie mojej Mamie. Przeprowadził operację wszczepienia protezy aortalno-dwuudowej, przed operacją Mama nie mogła przejść nawet 200 m, teraz 1,5 roku po operacji jest w pełni samodzielna. Specjalista wielkiej klasy.

Tu z tego miejsca pragnę podziękować Panu Profesorowi P.Andziakowi za wspaniale przeprowadzony zabieg.Jest to lekarz pełen wyjątkowej kultury osobistej, pełen ciepła, życzliwości i zrozumienia a przy tym wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam gorąco jako lekarza i człowieka. Dziękuję Panie Profesorze wdzięczna pacjentka Bogusława Sroczyńska

wdzięczna pacjentka Bogusława Sroczyńska

Mam 37 lat. Dwa lata temu prof. Andziak operował mi żylaki. Jak się dziś okazuje, po konsultacjach z 2 innymi lekarzami, operacja została przeprowadzona źle. Zamiast zrobić cięcia w pachwinie i przy kostce, zrobił tylko pod kolanem i przy kostce. Żylaki znów się pojawiły, ale byłoby mniejsze ryzyko gdyby było cięcie w pachwinie. Poza tym ostrzykiwał mi nogi, żeby zniknęły pajączki. Zapomniał jednak powiedzieć, że po takim zabiegu przez 3 dni trzeba nosić specjalne rajstopy. Brak słów.