prof. dr hab. n. med. Piotr Andziak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, Kierownik Kliniki Ogólnej i Naczyniowej w CSK MSW w Warszawie.

Konsultant krajowy w dziedzinie ...

Konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Nie polecam Wielki człowiek dobrania kasy Syna operowal ale operacja się nie udała Po co się brał jak wiedział że nie Podola nie w jego zakresie syn miał 30 lat Zrozpaczona mama

Nie polecam
Wielki człowiek dobrania kasy
Syna operowal ale operacja się nie udała
Po co się brał jak wiedział że nie Podola nie w jego zakresie syn miał 30 lat
Zrozpaczona mama

Pragnę podziękować panu profesorowi Piotrowi Andziakowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu CSKMSW za udanie przeprowadzoną operację usunięcia tętniaka aorty brzusznej. Trafiłem w bardzo dobre ręce i bardzo dziękuję. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie szybki termin zabiegu - niespełna miesiąc od konsultacji moich wyników. W innym szpitalu przez ponad rok odbywały się konsultacje i badania i niestety nie było określonej daty operacji. Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym. Z wyrazami ogromnego szacunku pacjent Zenon Kurek

Z wyrazami ogromnego szacunku pacjent Zenon Kurek

100% pewności kunsztu ręki chirurga.Leczę się u prof.od 19 lat /miażdżyca tętnic/.Jestem po 2-ch operacjach naczyniowych, to szczęście mieć szansę być jego pacjentką.Polecam wszystkim, i tą drogą dziękuję bardzo za bezinteresowne leczenie mnie .Wdzięczna bardzo pacjentka.

Polecam Pana Profesora. Liczyłam wprawdzie na dłuższą wizytę, ale ilość osób pod gabinetem świadczyła, że Pan Profesor "ma wzięcie".

Nie polecam tego lekarza byłam u niego z zakrzepicą żylną nóg które były mocno obrzęknięte jak balony i leczył mnie pół roku a efektów nie było widać i w końcu stwierdził że trzeba amputować i straciłam na dodatek około 2.500.

Strata czasu i pieniędzy , a nie mało 300zł za wizytę.Nie akceptuje wyników badań które ma się ze sobą,tylko wysyła do swoich kolegów radiologów aby nabić im kieszeń.Na tym polega leczenie pana profesora.

Bardzo serdecznie polecam, wiedza,kompetencje i doswiadczenie pana profesora zasluguja na najwyzsza note. Uratowal mojego ojca przed smiercia,potrafil umiejetnie usunac tetniaka aorty brzusznej o wielkosci 9cm z przetoka do zyly dolnej.Panie profesorze jest pan wielki! Ludzie wokol pana niech czerpia z panskiej wiedzy i doswiadczenia.Bardzo serdecznie dziekuje.

Lekarz z powołania, fachowiec w swojej dziedzinie, przeprowadził operacje mojemu ojcu, uchronił przed amputacją nogi i może utratą życia. WIELKI CZŁOWIEK. Oby wszyscy tacy byli lekarze jak on. Dziękuje jeszcze raz Panie profesorze.

Pan profesor uratował życie mojemu mężowi w sierpniu 2012

Pan profesor uratował życie mojemu mężowi w sierpniu 2012

Nie polecam, teściowej grozi amputacja nogi ledwo ją uratowali na Kasprzaka i nie wiadomo jak to się skończy, facet jest cienki.