prof. dr hab. n. med. Piotr Andziak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, Kierownik Kliniki Ogólnej i Naczyniowej w CSK MSW w Warszawie.

Konsultant krajowy w dziedzinie ...

Konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Nie polecam nikomu zły lekarz.Nie potrafi wsłuchać pacjenta .

Nie polecam nikomu zły lekarz.Nie potrafi wsłuchać pacjenta .

Wspaniały lekarz który uratował życie mojej Mamie. Przeprowadził operację wszczepienia protezy aortalno-dwuudowej, przed operacją Mama nie mogła przejść nawet 200 m, teraz 1,5 roku po operacji jest w pełni samodzielna. Specjalista wielkiej klasy.

Tu z tego miejsca pragnę podziękować Panu Profesorowi P.Andziakowi za wspaniale przeprowadzony zabieg.Jest to lekarz pełen wyjątkowej kultury osobistej, pełen ciepła, życzliwości i zrozumienia a przy tym wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam gorąco jako lekarza i człowieka. Dziękuję Panie Profesorze wdzięczna pacjentka Bogusława Sroczyńska

wdzięczna pacjentka Bogusława Sroczyńska

Mam 37 lat. Dwa lata temu prof. Andziak operował mi żylaki. Jak się dziś okazuje, po konsultacjach z 2 innymi lekarzami, operacja została przeprowadzona źle. Zamiast zrobić cięcia w pachwinie i przy kostce, zrobił tylko pod kolanem i przy kostce. Żylaki znów się pojawiły, ale byłoby mniejsze ryzyko gdyby było cięcie w pachwinie. Poza tym ostrzykiwał mi nogi, żeby zniknęły pajączki. Zapomniał jednak powiedzieć, że po takim zabiegu przez 3 dni trzeba nosić specjalne rajstopy. Brak słów.

prof. Andziak jest super!!! świetny specjalista, dobry, chętny do pomocy człowiek, lekarz z prawdziwego zdarzenia, uratował mi życie a było bardzo kiepsko.

Jestem po operacji plastyki tętnicy udowej, którą wykonał prof. Ten wspaniały człowiek, lekarz uratował mi nogę. Dzięki niemu dalej mogę żyć i normalnie funkcjonować tak jak przed zabiegiem. Renata R

Renata R

zawiodlam sie, w moim mniemaniu moj problem zostal przez tego lekarza zlekcewazony, nie odpowiedzial na moje pytania, uwazam tez, ze niedokladnie zbadal chora konczyne

Jesli wiem ze to moj doktor z przez 20 lat to swierdzam ze wykonal swoja prace nalezycie. Zawsze bede pamietac tamta pierwsza operacje na zylakach w moich nogach pomogl mi .Noga tak mnie nie boli jak bolala wczesniej.Teraz mieszkam w londynie i staram sie o to by zoperowac noge tutaj ale przewidywania Doktora Andziaka i ocena mojej choroby sie nie zmienila Licze tylko ze metody sa inne i moze sie uda bo mam przetoki tetniczo zylne i operacja nie nalezy do nalatwiejszych.Chialam dodac ze pozwolilam sobie na ciaze i w wieku 37 lat urodzilam zdrowa coreczke i moje zyly wyrzymaly 5 miesieczny bol. Anna Dabrowska

Wspaniały człowiek i lekarz. Wdzięczna pacjentka

Wspaniały człowiek i lekarz. Wdzięczna pacjentka