lekarz Piotr Antoni Woźniak

Psychiatra

Dr Woźniak jest najbardziej ludzkim lekarzem jakiego znam . Czas poświęca pacjentowi na maxa ,a nie 15 min . Lekarz z powołania, rzeczowy i pomocny . Polecam

Serdecznie polecam. Pan Woźniak to niezwykle kompetentna osoba, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu w potrzebie. Bardzo uważnie słucha, zadaje trafne pytania i bardzo rzeczowo odpowiada na pytania. Idealny człowiek na idealnym miejscu. Polecam :)

Jeden z lepszych lekarza na jakiego trafiłam. Szybko mi podjął postawic właściwą diagnoze. I dzięki temu wyprowadzić mnie na równe nogi. Dzięki niemi spokojnie pracuje i żyje.

Wiecznie nietrzeźwy doktor Woźniak cuchnie brudem i alkoholem !!! Za równowartość pół litra wódki ubezwłasnowolni Twoją matkę. A potem wspólnie się nachlacie.

Pan doktor Woźniak jest zdecydowanie najlepszym lekarzem, jakiego znam. Uważam, że w zeszłym roku miałam szczęście, że trafiłam właśnie na tego lekarza. Z totalnej psychozy zostałam postawiona na nogi tak, że po pobycie w szpitalu od razu wróciłam do pracy.