lekarz Piotr Augustyniak

Ginekolog położnik, RTG, USG

Czytam te wszystkie negatywy i normalnie nie wierzę! Pan doktor jest bardzo uprzejmy, bezpośredni, wszystko dokładnie tlumaczy i sam opowiada bez ciągniecia za język. Byłam u Pana doktora podczas pandemii na usg prenatalnym 3/4d i to był jedyny lekarz z normalnym podejściem, wpuścił męża na badanie by także wszystko widział to co ja. Podsumował to tak "jak tata może nie widzieć co stworzył?" Bardzo spodobało mi się podejście doktora. Jako jedyny zauważył wady mojego dziecka, dzięki czemu można było szukać już specjalistów zanim dziecko się urodziło. Jestem mu bardzo wdzięczna, przynajmniej się na to przygotowaliśmy psychicznie. Synek już 2,5 l, jest po rehabilitacji, zdrowy.
Na pewno jeśli kiedyś znów zdecydujemy się na ciążę, to będzie to mój lekarz prowadzący.
Pozdrawiam cieplutko. ❤️

Witam przyszłe mamy! Nie polecam wizyty u tego ów doktora. Przeżywam piekło, przez niego! Bo badaniu prenatalnym, źle wpisał mój rocznik co skutkowało złymi wynikami Pappa(190zl) prenatalne (300zl). Teraz czeka nas koszty na NIFTY 2,400zl.ale nie u tego lekarza! Więcej tam moja nowa nie powstanie! Gdyby dobrze wpisał rocznik a nie postarzał mnie o 11 lat to teraz bym się nie borykała z tym wszystkim!! Omijać!!!

Najgorsza wizyta prywatna jakiej doświadczyłam, najgorzej wydane 300zl, badanie prenatalne podczas którego ów lekarz nie odezwał się ani razu, nic nie wytłumaczył, po badaniu zapytał tylko o nazwisko, wiek itd i powiedział wszystko ok oraz poinformował o kolejnych możliwych płatnych badaniach. Mówi pod nosem, ze nie można go zrozumieć, przez co 3 razy pytałam czy może powtórzyć. Okropny lekarz, nie polecam absolutnie wizyt u tej osoby.

Idąc z problemem usłyszałam proszę się rozebrać,wszystko jest dobrze,150 zł oto cała konwersacja. Po zapytaniu co może być przyczyną dolegliwości,usłyszałam ginekologicznie jest okey. Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza!

Nie polecam. Podczas usg połówkowego nastraszył mnie bardzo, namówił na kolejne, płatne badania prenatalne. Dopiero inni lekarze mnie uświadomili, że nie ma się o co martwić, że wszystko jest w porządku. I było, mam śliczną, zdrową córkę.

Długo wyczekiwane przez nas badanie w 3D/4D okazało się być koszmarnym przeżyciem i kilkudniową traumą. Na kazde zadane przez nas pytanie lekarz odpowiadał bardzo arogancko i często niezrozumiale. Podczas badania USG moje dziecko zasłoniło buźkę rączkami co dalo lekarzowi powód do silnego,impulsywnego wręcz UDERZANIA sprzętem w brzuch ( w ceku zmuszenia dziecka do zmiany pozycji). Podczas badania taka sytuacja miała miejsce trzy razy, skutek - obolały brzuch przez kolejne dwa dni i okropne samopoczucie. Pan Doktor potraktował mnie jak kawał mięsa. Wspomnienie wizyty, jak i zdjęcia czy płytka na której dokładnie widać wręcz przedmiotowe potraktowanie mojego dziecka miały być dla nas cudowną pamiątką a są traumatycznym i kosztownym wspomnieniem. Jako pacjentka poczułam się poniżona i bardzo dotknięta a najbardziej boli fakt ,że dzieciątką nie zdążyło się jeszcze urodzić a już ktoś zdążył je tak źle potraktować. Po wyjściu z gabinetu pociekły mi łzy, mężowi również nie udało mi się ukryć emocji. A to wszystko za jedyne 250zł.

Uważam, że dr Augustyniak jest godny polecenia. Rzeczywiście jest bezpośredni, co nie wszystkim pewnie odpowiada, ale za to jest bardzo kompetentny. Dobrze robi USG, jest dokładny. A USG 3D i 4D to teraz świetna sprawa dla przyszłych mam. Można do niego iść na NFZ w Gdyni, ul. 10 Lutego 21.

Jestem pacjentką doktora od dłuższego czasu. Jeździłam na wizyty do Kościerzyny, Starogardu i Gdyni. Mam dwie śliczne córeczki i piękne pamiątki w postaci USG 3D,4D. Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor rzeczywiście potrafi być bezpośredni ale dzięki temu rozluźnia atmosferę, nie kreuje się na wyniosłego lekarza. Przy przeprowadzaniu USG skupia się na badaniu. U mojej przyjaciółki maleństwa odkrył poważną wadę serca. Dzięki tej wczesnej diagnozie zapewniono im odpowiednią opiekę w Centrum Matki i dziecka w Warszawie. Jeśli mam jakieś wątpliwości wiem, że mogę się nimi szczerze podzielić i uzyskam odpowiedź. Polecam z całego serca kierując się moim doświadczeniem i porównaniem z innymi lekarzami.

Jestem ogromnie rozczarowana! Jeszcze nigdy nie wyszłam tak wściekła z gabinetu lekarskiego! Odzywki lekarza typu "co Ty gadasz", "to się nażarłaś tego świństwa" (chodziło o leki) itd itp... mówienie do pacjentki per "Ty" też nie na miejscu. Lekarz - niemowa! Zero wywiadu środowiskowego, przystąpił do badania usg i też cisza... po 2 min zaczęłam sie dopytywać co tam widzi to powiedział "nie jestem pewien"- to nie wzbudza zaufania! Gdyby nie mój ogrom pytań pewnie nic bym sie nie dowiedziała o moim problemie i jego przyczynie powstania. Lekarz sam z siebie zapytał tylko pod koniec wizyty o pesel i datę ostatniej miesiączki! Jestem zbulwersowana takim oschłym i przedmiotowym podejściem do pacjentki. Kobiety przychodzą aby usłyszeć diagnozę a on mówi "nie przejmuj się" - ciężko się nie przejmować jak coś boli... zapłaciłam 90z.... ZDECYDOWANIE ODRADZAM I NIEPOLECAM!!!

Lekarz zarozumialy, nie udziela informacji, skupil sie raczej na swojej pratykantce, niz na pacjentce. Podczas usg zaslonil caly monitor, nic nie widzialam, przy tym opiera sie lokciem o brzuch pacjentki, zdecydowanie nie polecam.