lekarz Piotr Bajerwoicz

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Praca to źródło dochodu, jeśli jednak przysłania ono wartość wykonywanej pracy oraz zaufania pacjentów, których traktuje się jak klientów, to trudno mówić o właściwie pojętej misji. Warto przemyśleć priorytety, Panie Doktorze.

nie polecam tego lekarza pod tym względem ze mamy 3 miesięczna córkę, stwierdził ze nie wie co dolega i nie wypisał skierowania na żadne badania. Nawet nie przebadał dziecko

Lekarz godny polecenia, miły uprzejmy, dobrze dobiera leki, ma dobry kontakt z pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy wyjaśnia nie zrozumiałe kwestie

Witam ;]Piętnaście lat temu Pan Piotr Bajerowicz pomógł mojej córci , miała problemy zdrowotne , które wcześniej leczyli wszyscy pediatrzy w Stargardzie i nie potrafili sobie poradzic ...może z opieszałością podchodzili do pacjenta niektórzy na pewno ,np; Pani Kozakowska , kasowała , zmieniała leki i tak co 2 tygodnie.Trafiłam do Pana Piotra i po prostu okazało się , że dziecko ma i alergię i astmę , pomógł nam bardzo za co mogę mu na FORUM gorąco podziękować , druga córcią też się zajmował bo nie wyobrażałam sobie , że mogłabym pójść do kogokolwiek innego i mu zaufać,
TAKICH SPECJALISTÓW a przede wszystkim profesjonalistów w swojej dziedzinie powinno być jak najwięcej, POLECAM PANA DOKTORA .
Moje córki uwielbiały Pana doktora i nigdy podczas wizyt nie płakały , a o zaufanie u dzieci jest trudniej trudniej a niż u dorosłych, mali pacjenci wymagają specjalnego traktowania a ten Pan ma to coś

GORĄCO POLECAM:)

Przekonałam się bardzo boleśnie na własnej,a raczej na córeczki skórze ,że tego lekarza należy omijać szerokim łukiem!

Gorąco polecam doktora Bajerowicza!!Byłam u niego z moim synkiem, który jest alergikiem ale nikt nie potrafił nam pomóc.Dopiero u doktora dowiedzieliśmy się jak postępować z choroba dziecka.Ustawił nam leki i od tamtej pory wszystko jest w najlepszym porządku.Lekarz uprzejmy, cierpliwy,mający doskonałe podejście do dzieci.Gabinet i poczekalnia są przygotowane na przyjęcie małych pacjentów.Wizyty umawiane są na konkretna godzinę i nie ma potrzeby długiego stania w kolejce!Polecam