lek. dent. Piotr Bąk

Ortodonta

lekarz godny polecenia! indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienie problemu oraz planowanej metody leczenia. efekty leczenia - zdumiewające.

Koszt wizyty zgodny z aktualnym cennikiem podanym przez lekarza. Cennik wywieszony na drzwiach gabinetu. Syn ma aparat od 3 lat co przyniosło pozytywne rezultaty.

Koszt wizyty zgodny z aktualnym cennikiem podanym przez lekarza.

nie polecam.A co dotyczy pierwszego wpisu to droga pani juz te czasy dawno minęły,że lekarz jest nie uprzejmy i nie miły,Takie pieniądze się płaci,że wymaga się profesjonalnego podejścia do pacjenta i oczywiście kultura osobista jest bardzo ważna.

Mało kontaktowy, spóźnia się na wizyty, będąc na wizycie z synem skasował nas zgodnie z cennikiem, natomiast gdy poprosiliśmy go aby sprawdził zęby córki po 3 min pobytu na fotelu za córkę trzeba było zapłacić jak za kolejną normalną wizytę. Nie polecam teraz jeździmy do Gliwic do Katarzyna Bartosz - ul. Jagiellońska 32 Gliwice 44-100, woj. śląskie tel. 322370088. Miło sympatycznie i niedrogo

Nie polecam teraz jeździmy do Gliwic do Katarzyna Bartosz -
ul. Jagiellońska 32
Gliwice 44-100, woj. śląskie
tel. 322370088.
Miło sympatycznie i niedrogo

Leczyłam u tego Pana doktora mojego syna .Jestem bardzo zadowolona,bo z mojego kaczątka wyrósł piękny łabądek.A wracając do wcześniejszych opinii, czy pani przyszła leczyć swoje dziecko czy uśmiech lekarza???? Polecam innym tego lekarz jest naprawdę dobrym specjalistą!!!!

Polecam innym tego lekarz jest naprawdę dobrym specjalistą!!!!

nie polecam tego lekarza, niech każdy zastanowi sie dwa razy zanim zapuka do jego drzwi, niemiły i wredny. tzn. jak chodzilam do niego przez dwa lata regularnie i płaciłam za wizyty to był miły, problem dopiero zaczał sie pozniej. Poniewaz miałam dystemie czyli przerwe miedy jedynkami to pan doktór skleił jedynki łąńcuszkiem ale po upływie roku łańcuszek sie zerwał gdy do niego przyszłam to stwierdził ze on juz zakonczyl leczenie. wec ja mówie, ale panie doktorze łańcusze mi sie zerwał i zeby sie rozejada- stwierdził ze on juz skonczył leczenie. ale wkoncu jednek załozył ten łańcucszek. no ale po 2 miesiącac h łancuszek sie urwał znowu. i gdy udałam sie do pana doktora to swtierdził ze on juz skonczył leczenie i mam sobie radzic sama. z tego wniosek ze on ma gdzies swoich pacjentów. jest niemiły, wredny i zbyt pewny siebie, wizyta 5 minut i pusty portwel

Byłam bardzo zawiedziona moją pierwszą i ostatnią wizytą zwłaszcza że kierowałam sie pozytywnymi opiniami na tej stronie. Pan Bąk wprawdzie przyjął mnie pózno wieczorem na ostatnią chwile ale konsultacja zajęła 10 minut i nie przedstawiono mi żadnych opcji aparatów. Aparat stały to ważna i kosztowna decyzja i uważam że każdy lekarz powinnien dokładnie wytłumaczyc opcje dostępne na rynku których jest sporo.Chyba że u pana Bąka można dostać tylko jeden rodzaj? Pytając o cenny takiej inwestycji usłyszałam że "cennik jest na dzrzwiach." Bardzo niemiła i niekonkretna odpowiedź biorąc pod uwagę że ...

Pytając o cenny takiej inwestycji usłyszałam że "cennik jest na dzrzwiach." Bardzo niemiła i niekonkretna odpowiedź biorąc pod uwagę że leczenie ortodontyczne nie jest tanie.

Oprócz braku konkretnych informacji i mało sympatycznej obsługi niestety nie podobało mi się to że pan Bąk niestety nie prezentuje bezbłędnego uśmiechu o którym marzą jego pacjęci.

Godny polecenia.Tak spełnił moje oczekiwania teraz mam proste zęby i mogę się szeroko uśmiechać. Polecam.

Lekarz godny polecenia, jest znakomitym specjalistą. Leczenie u ego lekarza spełniło moje oczekiwania.

doskonale... dla ludzi z pelny portwelem. Uczeszczm do niego 3 rok, 4 zeby usuniete z czego jeden niepotrzebnie, teraz musze miec mostek za okolo 3 tys zl zeby mozna bylo zdjac aparat. Jaki ma humor, tak obsluguje.