Tak, to jeden z tych osób, które lubią to co lubią, a przede wszystkim kompleksowo znają się na temacie. Tacy fachowcy jak pan Balcerzak zdarzają się niezwykle rzadko. Tym bardziej cieszę się, że trafiłam właśnie do Niego. Specjalista godny polecenia!

Absolutnie nie wahałem się przy żadnej 5, którą wystawiałem doktorowi Balcerzakowi! Ogromna wiedza, profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Chciałbym trafiać na takich specjalistów za każdym razem. Polecam!

Byłam zadowolona z wizyty. Pan Balcerzak pomógł mi uporać się z kontuzją. Miły kontakt, profesjonalna obsługa, ladny gabinet. Jedynie wizyty mogłyby być trochę tańsze :)

Świetny koleś, zna się na rzeczy. Poszłam z bólem w okolicach lędźwiowych. Facet zabrał się do leczenia od szyi - niesamowite! Nie muszę pisać, że bóle ustąpiły. Teraz chodzę regularnie, bo po takiej wizycie ogólnie lepiej się czuję, nie mam problemów z kręgosłupem i czuję się bardziej rozluźniona. Bardzo dobrze wydane 70PLN. Leczenie jest kompleksowe i naprawdę pomaga, także polecam.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Wrocław"?

Komeńskiego 16
Prywatna Praktyka Lekarska