2,9

Gastroskopia u Pana Doktora nie była taka zła, jak wszyscy straszą opowieściami o tym badaniu. Pewnie doświadczenie z dziećmi sprawia, że badanie u dorosłego przeprowadza z wielką sprawnością. Po 5 sekundach już wstępnie wiedział co mi jest. Ogromna wiedza i dużo wskazówek. Ponad 2 lata męczenia się z bólami brzucha i w końcu jest nadzieja.

Wizyta na NFZ: doktor był rzeczowy i uprzejmy. Szczegółowy wywiad, w którym kiedy opowiadałam o diecie syna czułam wielki komfort. Wielokrotnie lekarz podkreślał, ze proponuje wprowadzenie zmiany tłumacząc jaki jest cel, jak również podkreślał, ze jego zamiarem nie jest ocena mojego postępowania. Czytałam starsze opinie przed pierwsza wizyta, z wieloma się nie zgodzę, zdecydowanie dla mnie lekarz profesjonalista.

Lekarz uprzejmy, delikatny, z dużą wiedzą i dobrym podejściem do dziecka. Co prawda, nie spodobało mi się to, że pragnął żebym odstawiła dziecko od piersi bo córka roczna to już na to za duża..., ale poza tym jestem zadowolona :)

Ten Pan "doktor" minął się z powołaniem. Nie dość że od samego początku wizyty był okropnie niemiły i wręcz opryskliwy to zrobił łaskę że w ogóle zbadał dziecko. Zero wyrozumiałości i jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Skierowanie do specjalisty gastroenterologa dostaliśmy od lekarza alergologa który prowadzi naszą córkę. Pan doktor stwierdził jednak że nasza wizyta była bezzasadna i nie jest to "temat dla niego". Wystawił zaświadczenie dla lekarza POZ z listą zleconych badań które wg niego trzeba by było wykonać i na koniec łaskawie stwierdził że gdyby coś było wtedy nie tak to zaprasza ponownie ale z nowym skierowaniem.
Ten człowiek w ogóle nie powinien siedzieć w tamtej poradni a już tym bardziej pobierać wynagrodzenia za wizyty które tam świadczy bo to jawna kpina. Zmarnowane skierowanie i pół roku czekania na wizytę.

Nie polecam lekarza ,poniewaz.: przyszlismy co prawda spóznieni i lekarz nas wpusił to na plus ,wizyta miała miejsce w przychodni podszpitalnej w Gdanskim Szpitalu kolejowym. Lekarz po sytaniu z jakim problemem przyszlismy nie da dokończyć ,nie wyslucha rodzica do końca . Kolejny stary lekarz ktory uważa ze po studiach pozjadał wszystkie rozumy. Nie bierze pod uwage matki choroby ,jak i babci ktora umarla i chorowsla na raka jelit A to chyba kazda osoba niestudiujaca medycyny wie ze orgabizm matki w ciazy jest powiazany ,pomimo stosowania dobrej diety ,mozna dziedziczyc choroby ...

Nie polecam lekarza ,poniewaz.:

Kolejny stary lekarz ktory uważa ze po studiach pozjadał wszystkie rozumy.

A to chyba kazda osoba niestudiujaca medycyny wie ze orgabizm matki w ciazy jest powiazany ,pomimo stosowania dobrej diety ,mozna dziedziczyc choroby zwlaszcza cywilizacyjne ,jelitowe.

Lekarz stary i Stare metody .
Niestety nie polecamy .
Do rzeczy .
Przyszlismy z podejrzeniem nietolerancji laktozy i potrzebujemy dokument do przedszkola pokazujacy czy dziecko ma nietoleracje czy nie - powiedzial ze jest lekarzem i nie obchodza go moje sprawy przedszkolne .

Noi oczywiscie nie moge sugerowac dania badan bo od tego jest lekarz .
Dodalam ze nie stac mnie prywatnie .
A po co jest nfz po co czlowiek pracuje na takich lekarzy ,po to zeby pozniej 1 skierowania nie dal na dziecko ??
Jesli ktokolwiek by mial problemy z dzieckiem polecam tylko lekarza prywatnego ale nie TEGO !!!
I na koniec lekarz dal nam dzienniczek zywieniowy ,gdzie moje dziecko nie je nic ,oprucz sladowych ilosci w pokarmach laktozy ,lub np. Naturalne lody, to po co ten dzienniczek ?
Po to zebym sie pobawila w dietetyka ? I znow starcic czas i pieniadze na przyjezd do gdansk glownego ?

Potwierdzam opinie innych, możliwe, że lekarz jest dobrym specjalistą, ale pierwsza wizyta była tak zniechęcająca, że czuliśmy potrzebę, aby poszukać kogoś innego. Znajomi natomiast mieli doświadczenie podobne do opisanego powyżej (niezawinione spóźnienie) i opuścili poradnię we łzach. Faktycznie lekarz powinien popracować nad czynnikiem ludzkim w swoich kontaktach z pacjentami.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Wykonana bez znieczulenia kolonoskopia rewelacyjnie, bez problemu. Lekarz z olbrzymim wyczuciem, kompetencjami i poczuciem humoru co podczas badania jest bardzo ważne, bo samo badanie nie należy do przyjemnych, ale u dr. Banacha staje się ono zupełnie znośne. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.

Dawno nie poznałam tak niesympatycznej osoby. Byłam u Pana Doktora z synkiem (dziecko ze spektrum autyzmu). Chłopiec ma zaburzenia odżywiania. Pani psychiatra która prowadzi mojego syna, zaleciła zrobienie kilku badań, skonsultowania tematu z innymi specjalistami. Jednym z nich było skierowanie do poradni gastroenterologicznej. Pan Doktor stwierdził ''że skoro psychiatra nasz kieruje na badania to niech sama je zrobi a nie posługuje się innymi specjalistami'' W życiu nie spotkałam się z takim zlekceważeniem, jak można coś takiego powiedzieć do pacjenta. Jeśli Pan Doktor uznał że mój syn nie ma żadnych zaburzeń ...

Pan Doktor stwierdził ''że skoro psychiatra nasz kieruje na badania to niech sama je zrobi a nie posługuje się innymi specjalistami'' W życiu nie spotkałam się z takim zlekceważeniem, jak można coś takiego powiedzieć do pacjenta. Jeśli Pan Doktor uznał że mój syn nie ma żadnych zaburzeń to mógł to w normalny sposób przekazać a nie traktując nas jak intruzów marnujących jego czas. Było mi bardzo przykro, każdy rodzić chce jak najlepiej dla swojego dziecka, ja mam to ''wyjątkowo wyjątkowe'' dziecko i jesteśmy pod kontrolą wielu lekarzy. Nie jestem w stanie ocenić kompetencji, wiedzy Pana Doktora bo w gabinecie byłam 2 minuty. Nie będę godzić się na takie traktowanie
dlatego wyszliśmy za gabinetu jak najszybciej. Nie wiem może Pan Doktor miał zły dzień. Nie polecam tego Pana, szkoda czasu, szkoda nerwów.

Przykre doświadczenie, nie polecam Pana Doktora szczególnie w stosunku do dzieci. Wiedza jest ale brak chęci pomocy. Potwierdzam odgrywanie się na pacjentach.

Z czystym sercem polecam. Najlepszy specjalista do jakiego trafiliśmy z synem. Wszystko nam szczegółowo wyjaśnił, ostrzegł co się może wydarzyć w kolejnych etapach leczenia. Rzeczowo odpowiadał na pytania. Nazwisko bardzo znane w branży. Uprzejmy, bezpośredni, konkretny.