dr n. med. Piotr Banach

Świetny specjalista i przemiły człowiek. Dużo tłumaczy, przykłada uwagę do szczegółów. Polecam każdej kobiecie.

Lekarz na bardzo wysokim poziomie. Jestem Jego pacjentką 10 lat.Radzi sobie z trudnymi przypadkami.Zawsze pomocny i życzliwy. Cierpliwie wszystko tłumaczy,zrozumiałym językiem . Ma rzetelne podejście do pracy i pacjentek. Lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i ludzkim podejściem do spraw. Dobrze kontrolował przebieg 2 moich ciąż. Anioł chodzący po ziemi.Polecamy Go z całego serca-ja i mój mąż. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ!

Niesamowity człowiek! Fantastyczny lekarz o wielkim sercu i nietuzinkowym poczuciu humoru. Polecam!!!

Jestes swietnym człowiekiem, nie tylko lekarzem. Pomaga każdemu, zawsze podchodzi z humorem

BUFON.W SZPITALU INTERESUJA GO TYLKO JEGO PRYWATNI PACJENCI. PROBLEM Z ODPOWIADANIEM DZIEN DOBRY.POZDROWIENIA DLA DR.GLAZA I DR.BILARA! . . .

BUFON.W SZPITALU INTERESUJA GO TYLKO JEGO PRYWATNI PACJENCI.
PROBLEM Z ODPOWIADANIEM DZIEN DOBRY.POZDROWIENIA DLA DR.GLAZA
I DR.BILARA!

Trudno w kilku słowach ocenić Pana Dra Banacha. Nie udało się uratować mojego synka, ale nigdy nie zapomnę zaangażowania i walki dra Banacha, nawet wówczas, gdy wszyscy już zrezygnowali, on do końca próbował i za to jestem mu wdzięczna. Profesjonalista i człowiek o wielkim sercu. Polecam wszystkim bez cienia wątpliwości. Natalia

Natalia

Lekarz profesjonalista z sercem i szanujący pacjentki

Lekarz profesjonalista z sercem i szanujący pacjentki

zawiodłam się zabiegł robił mi inny lekarz i oczywiście były powikłania

zawiodłam się zabiegł robił mi inny lekarz i oczywiście były powikłania

Uważam dra za świetnego specjalistę.Polecam

Uważam dra za świetnego specjalistę.Polecam

jest ok. no może troszkę Pan Doktor zarozumiały;)ale polecam. Niestety długi czas oczekiwania na wizytę ok.2-3 tygodni a potem w poczeklani bo Pan Doktor się nie spieszy....czas oczekiwania nawet 1 godzina.