lekarz Piotr Bardyk

Do lekarza trafiłam przez przypadek bo mój nie miał terminu. Jestem zachwycona, lekarz interesuje się pacjentem, jest przystępny, sympatyczny i bardzo dokładny. Polecam z całego serca

Do lekarza trafiłam przez przypadek bo mój nie miał terminu.
Polecam z całego serca

Lekarz z sercem dla pacjenta , wizyta nie trwa 10 minut tylko tyle ile potrzeba , kieruje na badania , miły i uprzejmy , tłumaczy przebieg leczenia , co mnie najbardziej ujęło to to że odprowadza pacjenta do drzwi i zawsze powie coś miłego . Lekarz z powołania , polecam.

Bardzo dobry lekarz! Dziękuję bardzo za trafną diagnozę! Jestem już po zabiegu i czuję się dobrze! Jestem mile zaskoczony fachowością i zrozumieniem Pana doktora. Polecam całym sercem! Z poważaniem wdzięczny pacjent z Chrzanowa

Z poważaniem

wdzięczny pacjent z Chrzanowa

Bardzo dobry lekarz. Polecam! Uprzejmy, wykształcony, uśmiechnięty, umie słuchać pacjentów! Poczułam/po raz pierwszy/, że na takie leczenie nie żałuję składek w ZUS, a wiara w prawdziwych takich lekarzy pomału przywraca . Dziękuję, Panie Doktorze, wdzięczna pacjentka!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, dziękuję Panu za opiekę i konsultacje. Jestem mile zaskoczona. DZIĘKUJĘ i pozdrawiam Elżbieta Solińska Baliś

DZIĘKUJĘ i pozdrawiam Elżbieta Solińska Baliś

Pierwszy raz byłam u Tego tego lekarza/myślę,że nie ostatni/i jestem w pozytywnym szoku.Po pierwsze:Przywitanie się z pacjentem, po drugie-szczegółowe zapoznanie się z kartoteką choroby i wywiad, trzecie-szukanie przyczyny choroby -skierowania na badania, =dokładne badania , -miła rozmowa,uspokojenie pacjenta i wyjaśnienie choroby. Poczułam/po raz pierwszy/ ,ze na takie leczenie nie żałuję składek w ZUS,a wiara w prawdziwych takich lekarzy pomału przywraca . Dziękuję,Panie Doktorze,:pacjentka

po drugie-szczegółowe zapoznanie się z kartoteką choroby i wywiad,
trzecie-szukanie przyczyny choroby -skierowania na badania,
=dokładne badania ,
-miła rozmowa,uspokojenie pacjenta i wyjaśnienie choroby.
Dziękuję,Panie Doktorze,:pacjentka