mgr Piotr Bednarczyk

Psychoterapeuta

Duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z taktem, serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem. Szeroki wachlarz technik jakimi operuje umożliwia indywidualne podejście do każdego pacjenta - wniosek udziale w pracy grupowej. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecami.

To specjalista, który z pasją wykonuje swój zawód. Ekspert w pracy z traumą. Bardzo rzeczowy i kompetentny.

Korzystałem przez dłuższy czas z usług Pana Bednarczyka i muszę przyznać, że ogromnie pomógł mi zmienić moje życie. Jest bardzo rzeczowy i nastawiony na to by pomóc pacjentowi. Potrafi fajnie dotrzeć do człowieka, co wydaje mi się kluczowe w tym zawodzie. Ma dobrą opinię wśród ludzi, na prowadzonych przez niego szkoleniach spotykałem ludzi z całej Polski, co też o czymś świadczy. Bardzo polecam!

Jeśli ktoś jest bardzo wierzący znajdzie zrozumienie, jeśli ktoś zupełnie ma te sprawy gdzieś również otrzyma profesjonalną pomoc. Znam takich co się u niego rozwinęli w "duchowości chrześcijańskiej" zupełnie przy okazji załatwiania innych spraw.

bardzo zaangażowany i zdeterminowany w pomocy pacjentowi terapeuta. nie narzuca metody hellingera i jak ktos nie chce to dostanie tylko to co lubi. samo stosowanie metody berta hellingera wiąze sie z możliwościa przyspieszenia zmian u pacjenta na których zależy obu stronom. w poprzednim komentrzu ktos pisze że go wykluczyli jacyś jezuici. to akurat może być temat do dyskusji komu bliżej do nauki chrystusowej im czy Bednarczykowi

zdecydowanie nie polecam tego terapeuty. od poczatku próbuje szukać rozwiązania kłopotów nie w zyciu codziennym tylko w powiazaniach rodzinnych

Działa zgodnie z etyką i każdemu poświęca czas. Jest świetnym terapeutą , empatyczny . Polecam

Pan Bednarczyk podaje się za psychoterapeute chrześcijańskiego i za takiego uchodzi, niestety z chrześcijaństwem nie ma już nic wspólnego. Ten pan prowadzi zabronione przez kościół formy terapii, min ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera, jest to terapia spirytystyczna i okultystyczna. Pan Bednarczyk manipuluje pacjentami za pomocą różnych technik, min hipnozy. Zna mysli i potrafi wpływać na zachowanie pacjenta. Jeśli chcecie zachować WOLNOŚĆ strzeżcie się tego psychoterapeuty. Został usuniety z listy wpółpracowników domu dekolekcyjnego Ojców Jezuitów w Czechowicach.