lekarz Piotr Bednarski

Chirurg plastyczny

Omijać z daleka…po jego leczeniu dłuższy czas nie mogłem dojść do siebie…naopowiadał mi bajek żeby tylko wydobyć kasę na szybkę drogę leczenie które wcale nie było potrzebne jak się okazało później.Do tego jescze chamstwo na każdej wizycie…

Super lekarz zna się na swojej specjalizacji polecam w 100procentach uratował mi nogę przed amputacją...

Te negatywne komentarze wyżej chyba nie dotyczą lekarz Piotra Bednarskiego!!! Jestem długoletnią pacjentką dr Bednarskiego,bardzo mi pomógł miałam duże problemy z przebarwieniami i nie tylko. Jako jedyny potraktował mnie poważnie, wszystko dokładnie mi wyjaśnił(inni lekarze naciągali mnie tylko na leki).LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz chamski, zero porozumienia z pacjentem. Co innego mówi, co innego pisze w wyniku badania. Szkoda czasu i pieniędzy!!!

Nie polecam- dwukrotny zabieg laserem ergowo -yagowym na plamy pigmentacyjne. Minęło pół roku od zabiegów, a moja twarz jest gorsza niż po zabiegu, plamy sa czerwone i pełniejsze. Lekarz zalecił metodę wywabienia plam obiecując znaczną poprawę wyglądu skóry. na każdej wizycie mówi co innego. Pośpiesznie załatwia pacjenta, sprawia wrażenie zmęczonego pytraniami pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, ma poważne braki w wykształceniu, kompletnie nie zna się na tym co robi, według mnie ten człowiek bawi się w lekarza a nie nim jest, ludzie jeżeli chcecie mieć zdrowie omijajcie tego człowieka szerokim łukiem! Jego podejście do pacjenta - szkoda gadać! Wszystkim odradzam wizytę u tego pana. Ludzie w Białymstoku naprawdę są specjaliści a ten człowiek to hochsztapler!

a ja jestem bardzo zadowolona, zero naciągania, konkretny i UCZCIWY lekarz

a ja jestem bardzo zadowolona, zero naciągania, konkretny i UCZCIWY lekarz

zdecydowanie nie polecam! szkoda czasu i zachodu! nie warto, ja mimo, że czytałam opinie o nim(w ogóle nie pochlebne) poszłam do niego na wizytę, bo jestem zdesperowana i szukam pomocy- niestety tam jej nie dostałam, tak jak poprzednicy dużo gada i nic poza tym! pozdrawiam

Witam, Niestety nie zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami.Uważam,że jest to lekarz, który indywidualnie podchodzi do pacjenta, a przede wszystkim wie co robi. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, poleciłam innym znajomym, którzy również są zadowoleni.

Witam,

strata zdrowia i niestety kasy. tak jak poprzednicy DUŻO GADA A NIC NIE ROBI. . Nikomu ale to nikomu nie polecam tego lekarza. Szkoda że przed pójściem do niego nie poczytałem na forum wypowiedzi ale mam nadzieję że moja opinia uratuje komuś zdrowie i kasę.