dr n. med. Piotr Bednarskidr n. med. Piotr Bednarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista chirurg z 25 letnią praktyką. Specjalizuje się w diagnostyce i chorobach piersi. Autor 37 publikacji naukowych, wieloletni nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu leczenia raka piersi zdobywał w wielu osrodkach w Polsce i za granicą m.in. Nicei, Hadze, Hamburgu i w Berlinie. Członek Ogólnopolskiego Zespołu Ekspertów ds. ustalenia standardów biopsji mammotomicznej i diagnostyki chorób piersi. Szkoli wielu lekarzy w Polsce w zakresie biopsji mammotomicznej. Pomysłodawca i przewodniczący zespołu ds. Wczesnej Diagnostyki Raka Piersi w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Członek wielu towarzystw naukowych i zawodowych m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society of Surgical Oncology (ESSO), posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań USG. W swojej pracy zawodowej szczególnie zainteresowany małoinwazyjnymi metodami diagnostyki i leczenia raka piersi.

Oczywscie Pan doktor wzbudza zaufanie i bardzo indywidualnie tarktuje pacjentow. Wg mnie zbyt mily i za bardzo starajacy sie zabiegac o pacjentow - z oczywistych przyczyn. Wydaje sie byc kompetentnym specjalista -w moim jednak przypadku sposob leczenia zastal zakwestionowany przez 3 innych lekarzy. Ale sa przypadki i przypadki. Mam nadzieje, ze byłam wyjatkiem.

bardzo dobry lekarz i świetny specjalista, dziś takich lekarzy specjalistów jest niewiele, spokojny, kompetentny. Po badaniu wszystko wytłumaczył, odpowiedział na moje pytania, podziałał na mnie jak balsam ponieważ byłam przerażona a wyszłam z gabinetu uśmiechnięta. Wszystko jest tam na miejscu usg, mammografia a jak trzeba biopsja. Polecam szczerze doktora Bednarskiego

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

niesamowity specjalista od piersi, kompetentny i miły, wszystko wytłumaczy, zawsze zrobi potrzebne badania. Miałam robioną biopsję mammotomiczną bo powstał guzek prawie 1,5cm, uniknęłam w ten sposób operacji, blizny, pobytu w szpitalu a najważniejsze ogromnego stresu. Guzek okazał się łagodny (fibroadenoma), jestem szczęśliwa i zdrowa, polecam wszystkim doktora Bednarskiego

Wszystkim gorąco polecam pana doktora Bednarskiego! Bardzo dobry specjalista i człowiek. Przede wszystkim ma doskonałe kwalifikacje, ale również wzbudza zaufanie i jest bardzo miły dla pacjentek. Długo szukałam takiego lekarza.