dr n. med. Piotr Bednarskidr n. med. Piotr Bednarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Specjalista chirurg z 25 letnią praktyką. Specjalizuje się w diagnostyce i chorobach piersi. Autor 37 publikacji naukowych, wieloletni nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu leczenia raka piersi zdobywał w wielu osrodkach w Polsce i za granicą m.in. Nicei, Hadze, Hamburgu i w Berlinie. Członek Ogólnopolskiego Zespołu Ekspertów ds. ustalenia standardów biopsji mammotomicznej i diagnostyki chorób piersi.

Szkoli wielu lekarzy w Polsce w zakresie biopsji mammotomicznej. Pomysłodawca i przewodniczący zespołu ds. Wczesnej Diagnostyki Raka Piersi w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Członek wielu towarzystw naukowych i zawodowych m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society of Surgical Oncology (ESSO), posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań USG.

W swojej pracy zawodowej szczególnie zainteresowany małoinwazyjnymi metodami diagnostyki i leczenia raka piersi.

Pierwszy lekarz w moim 35-letnim życiu, o którym mogę powiedzieć z całą stanowczością SPECJALISTA, CZŁOWIEK. Wizyta publiczna, a czułam się jak ktoś wyjątkowy, to taki ciepły człowiek. Prawdopodobnie uratował mi życie. Poprzedni lekarze, których odwiedzałam nie zauważali nic niepokojącego. Pan Piotr natychmiast po USG robił biopsje, skierował na mammografię i w końcu na biopsję mammotomiczną. Namawiam wszystkie moje znajome do odwiedzenia jego gabinetu. POLECAM!!! Jola

Oczywscie Pan doktor wzbudza zaufanie i bardzo indywidualnie tarktuje pacjentow. Wg mnie zbyt mily i za bardzo starajacy sie zabiegac o pacjentow - z oczywistych przyczyn. Wydaje sie byc kompetentnym specjalista -w moim jednak przypadku sposob leczenia zastal zakwestionowany przez 3 innych lekarzy. Ale sa przypadki i przypadki. Mam nadzieje, ze byłam wyjatkiem.

bardzo dobry lekarz i świetny specjalista, dziś takich lekarzy specjalistów jest niewiele, spokojny, kompetentny. Po badaniu wszystko wytłumaczył, odpowiedział na moje pytania, podziałał na mnie jak balsam ponieważ byłam przerażona a wyszłam z gabinetu uśmiechnięta. Wszystko jest tam na miejscu usg, mammografia a jak trzeba biopsja. Polecam szczerze doktora Bednarskiego

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

niesamowity specjalista od piersi, kompetentny i miły, wszystko wytłumaczy, zawsze zrobi potrzebne badania. Miałam robioną biopsję mammotomiczną bo powstał guzek prawie 1,5cm, uniknęłam w ten sposób operacji, blizny, pobytu w szpitalu a najważniejsze ogromnego stresu. Guzek okazał się łagodny (fibroadenoma), jestem szczęśliwa i zdrowa, polecam wszystkim doktora Bednarskiego

Wszystkim gorąco polecam pana doktora Bednarskiego! Bardzo dobry specjalista i człowiek. Przede wszystkim ma doskonałe kwalifikacje, ale również wzbudza zaufanie i jest bardzo miły dla pacjentek. Długo szukałam takiego lekarza.