Pana Doktora spotkałam wiele lat temu, kiedy jako nastolatka trafiłam pod jego opiekę z objawami depresji. Byłam w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym. To co najbardziej utkwiło mi w pamięci, to jego rzeczowość i brak roztkliwiania się nade mną. Potraktował mnie jak dorosłą osobę, poważnie i z szacunkiem; wytłumaczył wszystko i zastosował stosowne leczenie. Bardzo mi pomógł. Dziś, gdybym miała potrzebę konsultacji, bez wahania oddała bym się pod jego opiekę, pomimo dzielącej nas odległości prawie 500 km. Szczerze polecam tego specjalistę.

Po nieudanym leczeniu we Wrocławiu, kiedy to czułam się jak królik doświadczalny coraz to nowych leków na depresję, trafiłam do dr Behnke. "Prześwietlił" mnie i zastosował leki, które w końcu postawiły mnie na nogi, wyrównały ciśnienie i nie jestem po nich otępiała. Po prawie roku leczenia moja chroniczna bezsenność jest prawie wyleczona, przyjmuję coraz mniejsze dawki leku i wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna i ze szczerym sercem polecam tego lekarza.

Jestem pacjentką dr Piotra Behnke, leczyłam się od kilkunastu lat u wielu psychiatrów przyjmujących w Jeleniej Górze. Leczenie nie przynosiło oczekiwanych skutków. Cenię dr Behnke za rzetelność, podejście podmiotowe do pacjenta, wzbudza ogromne zaufanie, dobiera leki, które nie powodują wiekszych skutków ubocznych. Doskonale zdaję sobie sprawę, że leczenie osób chorych na depresję, uzależnionych od narkotyków, schizofrenię nie jest zadaniem łatwym- a szczególnie osoby takiej, jak ja. Nawet Pan nie zdaje sobie sprawy, że ja walcze o życie, dlatego w chwilach, kiedy spadam na dno szukam ratunku, walki jeszcze nie skończyłam, nie moge obiecac, ze ja wygram. Ale rozmowa z Panem mimo, ze nie jest psychoterapią pozwala mi chociaz na moment zapomnieć o żalu, że tak zmarnowałam swoje życie. Jak czasem znowu nawale, prosze o wybaczenie, bo mam wyrzuty sumienia, że Pan walczy o moje zycie a ja niszcze Pana prace. To nie jest tak, ze ja zycia nie kocham, poprostu strasznie jestem nim zmęczona. Najgorzej jest nic nie czuć i nieraz mam ogromny zal, ze znalazł sie ktos, kto przyprowadził mnie do Pana, nie chce go zawiesc, czasem go okłamuje, ze biore leki i naprawde mu współczuje, ze ciagle o mnie walczy. Moze nie tyle o mnie, co o to by mój syn miał matke.

Wybitny praktyk.Niezwykle skuteczny w krótko- i długoterminowym leczeniu szpitalnym i ambulatoryjnym. Potrafi równocześnie wyprowadzić grupę pacjentów z psychozą z choroby podczas leczenia w szpitalu. Posiada niezwykle cenny dar zastosowania swej bogatej wiedzy z wielu dziedzin w praktyce. Dodatkowo człowiek obdarzony poczuciem humoru i dużą dozą tolerancji i pozytywnym podejściem do pacjenta nawet, gdy ten przeciwstawia się trybowi leczenia. Ma kompleksowe podejście do choroby. Do pacjentów ,ich rodzin, choroby istniejących problemów podchodzi indywidualnie. Pod kątem wiedzy , umiejętności, doświadczenia, kompetencji i skuteczności jeden z najlepszych lekarzy psychiatrów w Polsce, jednak ze względu na rodzaj wykonywanej profesji nie podlega jako człowiek ocenie według zwykłych standardów. Polecam jako specjalistę każdej osobie dotkniętej niezwykle przykrym problem zaburzenia psychicznego, które ciągle utrudnia normalne i pełnoprawne życie i nadal jest dla wielu ludzi ogromną barierą w rodzinie, społeczeństwie, pracy i wielu innych obszarach funkcjonowania. Moja ocena - bardzo dobry lekarz.
Piotr Golecki, Głogów

Lakarz zna się na tym co robi , bardzo dobrze wraz z innymi wspaniałymi lekarzami i psychologami na oddziale w Legnicy stawiają ludzi na nogi ..:)...dziękuje :)

Zdecydowanie negatywna opinia.Lekarz ten traktuje swoich pacjentów obcesowo,na podstawie rozmowy telefonicznej która trwała minutę zalecił znaczne zwiększenie dawki leku psychoaktywnego pacjentowi,którego nie widział od ponad roku,bez skrupulatnego wywiadu,bez zainteresowania, profesjonalnego podejścia,ponadto nie informuje o przepisanym leku i jego skutkach ubocznych,bagatelizując te objawy.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH LEKARZY W POLSCE.Gdy trafiłem do niego po nieudanym leczeniu przez innych lekarzy ,odrazu stwierdził co mi dolega i jakie leczenie jest potrzebne i jakimi lekami.Poznałem wielu ludzi ktorych wyleczył , każdy ma tylko jedno zdanie onim 'WSPANIAŁY LEKARZ NAJLEPSZY SPECIALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE' .

Po leczeniu u wielu specjalistów On jeden postawił męża na nogi

Po leczeniu u wielu specjalistów On jeden postawił męża na nogi

Pomógł mojemu mężowi, jestem zadowolona i polecm tego lekarza w 100%

Pomógł mojemu mężowi, jestem zadowolona i polecm tego lekarza w 100%

Mimo, że nie znamy się osobiście jestem Panu niezmiernie wdzięczna za fachową pomoc udzielaną mojemu ukochanemu Mężowi. Są to rozmowy telefoniczne, ale mam wrażenie jakbyśmy się znali od lat, a Pan był naszym Przyjacielem. Wsparcie o każdej porze, bezcenne wskazówki i nadzieja, że wszystko będzie dobrze...! Dziękuję,że pomaga mi Pan walczyć o osobę dla mnie Najważniejszą na świecie.

Dziękuję,że pomaga mi Pan walczyć o osobę dla mnie Najważniejszą na świecie.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Legnica"?

Izerska 35

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
Gwarków 55/6
59-300 Lubin
Przychodnia Ogólnolekarsko-Stomatologiczna przy Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów "VITA"
ulica Reymonta 7

51-149 Wrocław
Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
ulica Batorego 4
58-300 Wałbrzych
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów