Bardzo źle czułem się u tego pana, nie polecam. Wydaje się podirytowany i nieempatyczny. Cały dzień zastanawiałem się czy zrobiłem coś co mu się nie spodobało ale na litość boską to psycholog a zachowuje się jak treser.

Chodziłem do niego rok temu. Bardzo dobry psychoterapeuta. Płaciłem chyba 100 zł... albo 90.. nie pamiętam. Polecam zdecydowanie.

Baaaardzo polecam Pana Piotra! Pełen profesjonalizm i naaaprawdę ogromna, fachowa pomoc. Otrzymałam numer do niego do dawnej jego pacjentki, a mojej koleżanki i teraz sama chciałam go polecić!!! Dzięki jego pomocy udało mi rozwiązać moje problemy. Rewelacja.

Pan Piotr to profesjonalista w swoim zawodzie. Chodziłem na terapię przez prawie dwa lata. Zawsze myślałem, że nigdy nie trafię do psychologa, ale gdy ten dzień nadszedł to cieszyłem się, że trafiłem właśnie do tego gabinetu. Moja terapia przyniosła oczekiwany skutek ku mojemu dużemu zdziwieniu, gdyż problemy wydawały się nierozwiązywalne a sytuacja beznadziejna. Dzięki spokojnej i fachowej pomocy, jaką otrzymałem od Pana Piotra dziś mogę powiedzieć, że moje życie wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze dwa lata temu. Serdecznie polecam Pana Piotra, jako wysokiej klasy specjalistę w swojej dziedzinie.

To chyba będzie zupełnie inna opinia niż wszystkie inne tutaj. Chciałam napisać parę słów na temat tego, jak zmienił się mój mąż od kiedy chodzi do tego Terapeuty. Chodzi do niego sam od półtora roku - wcześniej nasze małżeństwo napotykało bardzo wiele trudności, z męzem dosłownie nie dało się żyć. Na początku myślałam, że to będą stracone pieniądze - ale wybrałam psychologa tutaj i teraz jesteśmy się w stanie dogadać. Mąż mówi, że podczas spotkań Psycholog rozmawia z nim o różnych trudnościach z przeszłości - o których sama wiem aż za dobrze - i zaczyna to działać. Mój mąż staje sie innym człowiekiem, w co nie uwierzyłabym wcześniej. Bardzo polecam pana Piotra Bema!!!

Polecam pana Piotra jako bardzo dobrego terapeute. Trafilem do jego gabinetu z polecenia znajomych. Poczatkowo bylem sceptycznie nastawiony do wszelkich terapii i ciezko mi bylo sie przekonac co do ich celowosci. Jednak po kilku spotkaniach zauwazylem, ze zaczely do mnie docierac rzeczy, ktore wczesniej ignorowalem. Zaakceptowanie pewnych faktow bylo kluczem do rozwiazania moich problemow. Nikt wczesniej nie potrafil tak dobitnie i stanowczo trafic do mnie z argumentacja. W ciagu 9 miesiecy jakie spedzilem w gabinecie pana Piotra moje zycie uleglo zdecydowanej poprawie. Na dzien dzisiejszy nie potrzebuje juz terapii.

zgłoś nadużycie Konkretny i rzeczowy - może właśnie dlatego nie każdemu przypadnie Pan Piotr od razu do gustu tyle , że bez tego trudno o rozwiązanie problemów no chyba że chcemy tylko rozmawiać. U mnie terapia to tylko kilka miesięcy w porównaniu do innych nie jest to dużo ale jest lepiej i to chyba najważniejsze. Pan Piotr stwarza w swoim gabinecie atmosferę przyjazną pełną empatii ,potrafi słuchać i sprawić że nie mamy wrażenia że jesteśmy tylko przypadkiem. Polecam

W moim przypadku długoterminowa terapia (ponad rok) nie przyniosła żadnego skutku. Mam wrażenie, że jeżeli chodzi o moje wizyty najważniejsze było to że po każdym spotkaniu płaciłem kasę. W końcu zdecydowałem się poszukać psychologa, który bardziej zaangażuje się w moje problemy. Terapia u innego specjalisty po znacznie krótszym czasie przyniosła wymierne korzyści. Szczerze to dziwią mnie pochwalne komentarze dotyczące Piotra Bema, ja ze spotkań z nim nic nie wyniosłem. Jeżeli jesteś na tej stronie ponieważ szukasz pomocy psychologicznej proponuję poszukać jej u innego specjalisty.