lekarz Piotr Białasz

Neurolog

3,6

Wnikliwy wywiad,dokładne badanie,jasny opis dolegliwości i możliwości dalszego leczenia i wszystko to,w komfortowych,przyjaznych warunkach. Polecam.

Pan lek. med. o specjalizacji neurologicznej nie rozpoznał u pacjentki zaawansowanego stadium choroby nowotworowej - guza mózgu. Pomimo silnych objawów neurologicznych, wynikających i z uszkodzenia struktur głębokich mózgu, i z nieleczonego obrzęku mózgu oraz zwiększonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego: silnych bólów i zawrotów głowy, zaburzeń pamięci i koncentracji, spowolnienia mowy, niedowładu połowicznego prawostronnego, który powodował problemy z chodzeniem i wręcz uniemożliwiał pisanie odręczne, początków afazji. Objawy, nawet jeśli nie uznać ich za typowe, wskazywały na powstanie z jakiegoś powodu świeżych deficytów neurologicznych. Nawet jeśli wg lekarza objawy nie wskazywały w najmniejszym stopniu na nowotwór mózgu (....) to nadzwyczaj niepokoi fakt, że rzeczony lekarz zakończył swoje dociekania na przepisaniu syropu na koncentrację, nie sugerując potrzeby dalszych badań bądź konsultacji z neurologiem o większym doświadczeniu... neurolog ignorujący objawy neurologiczne powinien chyba uważnie przyjrzeć się swojemu powołaniu do zawodu (nie chcę kwestionować wiedzy lekarza, bo jest ona jedynie obszarem domniemywań, mogę jedynie być przekonana o niewłaściwym podejściu do pacjenta i przypadku, ignorowaniu symptomów - wobec czego i cała wiedza lekarza do niczego nie jest przydatna, jeśli nie jest wykorzystywana do rzetelnej diagnostyki). Mamę do szpitala "wysłał" lekarz laryngolog. Na przestrzeni tych dni, między wizytą u pana Białasza a otrzymaniem pomocy w szpitalu, mama jedynie niepotrzebnie cierpiała, gdy odpowiednie leczenie objawowe mogło uśmierzyć chociaż część bólu, towarzyszącego obrzękowi mózgu. Emilia Jankiewicz

Naprawdę warto polecić tego lekarza...rewelacja, aby takich lekarzy z powołaniem było dużo, dużo więcej!Jestem bardzo zadowolona z wizyty, zapłaciłam 70zł ale wszystkie możliwe badania miałam zrobione będąc na dwóch wizytach zapłaciłam za jedną, więc nieprawda że zależy doktorowi tylko na kasie!ja jestem bardzo zadowolona POLECAM

Bardzo ale to bardzo POLECAM!!! Lekarz bardzo kompetentny, cierpliwie wszystko wyjaśnia pacjentowi. Bardzo uczciwe podejście.

młody lekarz nastawiony na kasę zdecydowanie nie polecam!!!!!!

młody lekarz nastawiony na kasę zdecydowanie nie polecam!!!!!!