lekarz Piotr Białecki

Odradzam. W gabinecie prywatnym powiedzmy, że jeszcze się stara. W szpitalu lub na NFZ nie zna pacjentki, nie patrzy nawet w jej stronę, nie odpowiada na pytania a tylko odburknie coś od nosem. W moim wypadku mi nie pomógł. Mimo kilkuletniego bycia jej pacjentką zrezygnowałam z dalszej współpracy. Ponadto doktor lubi mnożyć wizyty prywatne.

Odradzam.
Ponadto doktor lubi mnożyć wizyty prywatne.

Byłam u Pana doktora na kasę chorych. Wizyta pierwsza 5 minut, druga jakieś 10. Przez ten czas informacja dziecko żyje, tutaj są skierowania na podstawowe badania. Zero rozmowy, na pytania odpowiedział że powinnam sobie w internecie poczytać. Nie zlecił badań które jak się okazało powinnam już dawno mieć zlecone. I zrobione. Nie wiem jaki jest jak pojdzie się prywatnie, ale jeśli jako lekarz na kasę chory jest taki to nie poszla bym do niego prywatnie.

Zero rozmowy, na pytania odpowiedział że powinnam sobie w internecie poczytać.

Byłam u doktora w Medice w ramach kasy chorych. Niestety Pan doktor nie jest uprzejmy, nie patrzy w stronę pacjentki, nie wspomnę już o krnąbrnej pielęgniarce. Ogólnie nie chce się iść do takiego lekarza, który robi łaskę, że musi przyjąć pacjentkę w ramach funduszu zdrowia publicznego. Chory system. Panie doktorze powinien Pan stwarzać w każdym gabinecie tak przyjazną atmosferę dla pacjentki, o której Pan tak pięknie pisze na stronie internetowej własnego prywatnego gabineciku.

ceny wizyt prywatnych: 100zł ogolna wizyta, 120zł z cytologią, 150zł z USG. Lekarz godny polecenia.

ceny wizyt prywatnych: 100zł ogolna wizyta, 120zł z cytologią, 150zł z USG.
Lekarz godny polecenia.

Prawdziwy lekarz. Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny.

Prawdziwy lekarz. Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny.

Jak najbardziej polecam tego lekarza, szczególnie tym kobietą które maja problemy z zajściem w ciąże. Ja sama miałam taki problem długo nie mogłam zajść w ciążę, a jak w nią zaszłam, to poroniłam i wtedy trafiłam do dr Białeckiego.Zaczął działać od razu, szereg badań,tabletki. I to zaowocowało ciążą i piękną zdrową córką. która w tej chwili ma 2,5 roku.Także dzięki temu lekarzowi mogę cieszyć sie z bycia mama:)

Wizytę przeżyłam baaardzo negatywnie. Z podejrzeniem nowotworu trafiłam, więc może to spotęgowało moje uczucie poniżenia, które zaczęło się już od poczeklani: ohydnie. Czuje się tam człowiek jak na zapleczu czegoś brudnego, tak nie godnie. w gabinecie też pożal się panie komfort dla nas, kobiet. Poza tym mało sympatycznie, mrukliwie, burkliwie, nie polecam

Bardzo dobry lekarz. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Na podstawie tego co słyszę od koleżanek o innych lekarzach to chyba jeden z nielicznych ginekologów w Płocku, który przed podjęciem leczenia zleca badania takie jak posiew czy poziom poszczególnych hormonów, nie leczy w ciemno. W miarę możliwości pomaga to załatwić bezpłatnie, "na fundusz". Pilnuje terminowości takich badań jak cytologia czy mammografia. Podczas badania bardzo delikatny. Minus daję za kwestię finansową, tzn. za każdą dodatkową usługę pan doktor każe sobie dopłacać, np. za cytologię, za usg. Zwolnienie w ciąży wystawia max na 3 tyg a z tego co słyszę o innych lekarzach to wystawiają na 4 tyg, cytologia jest w cenie wizyty, usg często też a u tego pana niestety nie.

sądzę, że właśnie z powodu wizyty publicznej w dodatku w szpitalu zostałam tak źle potraktowana przez Pana doktora

Nigdy nie narzekałam na Pana doktora a i teraz po mojej dłuższej nieobecności u niego jestem baardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi moją dolegliwość, wykonywał wszystkie niezbędne badania aby tylko na pewno potwierdziły się jego przypuszczenia, a no i sprzęt do USG w końcu nowocześniejszy.