lekarz Piotr Biliński

Neurochirurg

Rzeczywiście lekarz pełen humoru.Napięcie rozładowuje.Czekamy na embiolizacje.Poza tym ponoć super!Napisze po zabiegu.Natomiast warunki i jedzenie.Fe!!"Świnki lepsze dostają.Prośbą do Ministra Zdrowia.Niech po leży tam i zje posiłki!Tak poważny szpital a warunki dla bezdomnych!No i pielęgniarki bądźcie milsze!Prac ujęcie z powałania czy musu?Może dlatego ze was tak mało?

zdecydowanie nie polecam! nie dosc ze nie przyjal mnie do szpitala chociaz mialam skierowanie to na dodatek stwierdzil ze skoro naczyniak mozgi pekl to juz go tam nie ma i moge wrócić do normalnego zycia co jest nie prawda! panie dr dxieki panu moglam miec kolejne krwawienie ktore moze prowadzic wiadomo do czego! czuje ogromny zal!

Jestem pacjętką dr Piotra od kilku lat. Jest to po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Miłym, kompetentnym, życzliwym Panem Doktorem jest.

Miałem kilka embolizacji naczyniaka mózgu.Ostatnią w lipcu 2012. Jestem już zdrowy.Lekarz świetny, konkretny i z poczuciem humoru. Uratował Pan mi życie. Dziękuję...

Uratował Pan mi życie. Dziękuję...

Dr Biliński jest specjalistą w swojej dziedzinie. Operował nietypowego tętniaka mózgu u mojego męża kilka miesięcy temu. Niedawno mąż wrócił na badanie kontrolne i tętniak zniknął!!! Na podstawie badań wykonanych w jednym ze szpitali lekarze z SK 4 z Lublina(również ponoć jedni z najlepszych fachowców w kraju) odmówili podjęcia się operacji ze względu na duże ryzyko. Dr Biliński ponownie wykonał badanie i zoperował tętniaka. Okazuje się, że powikłań nie ma żadnych! Ryzyka też nie określił na zbyt duże. Sprzęt na którym pracują lekarze z warszawskiego Szpitala Brudnowskiego na oddziale neurochirurgii jest jednym z najlepszych w Europie, a ich doświadczenie ogromne.

PS Do doktora Bilińskiego trafiliśmy dzięki wizycie w prywatnej klinice u prof. Ząbka.

Z całego serca polecam i bardzo dziękuję wszystkim którzy opiekowali się moim mężem w trakcie całego pobytu w szpitalu.

właściwie komentarz nie powinien być potrzebny przy ocenie punktowej, niemniej jednak uważam go za konieczny aby nie było wątpliwości. Jestem świeżo po operacji (28.10.12) usunięcia przepukliny kręgosłupa LS. Do Pana Doktora trafiłam zupełnie przypadkowo i nie sądziłam że są jeszcze tacy lekarze: , specjalista w swojej dziedzinie, a do tego jeszcze cudowny człowiek. Konsultacja nie należała do najdłuższych ale taki był mój przypadek (każdy jest indywidualny), jeżeli miałam jakiekolwiek pytania nie zostały bez odpowiedzi, dowiedziałam się wszelkich szczegółów na temat operacji, poza tym wszystko odbyło się w bardzo ciepłej atmosferze. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za wszystko i serdecznie polecam. A jeśli Ktoś leżał w Klinice Neurochirurgi w szpitalu Bródnowskim, to wie w jakich warunkach pracują lekarze: oddział przepełniony pacjentami w bardzo poważnym stanie, 6-7 godzinne operacje do późnych godzin nocnych, ciągłe konsultacje, w takiej sytuacji każdy człowiek może mieć lepszy lub gorszy nastrój, radzę o tym pomyśleć zanim wyda się niesprawiedliwą opinię na czyjś temat.

Lekarz mało że się spóźnił to potem "obsługiwał" pacjentów tempem ekspresowym. To straszne, bo ludzie na wizytę funduszową w szpitalu na Bródnie czekają pół roku, przychodzą z poważnym sprawami a wizyta trwa 3 min, a lekarz się spieszy i jest obcesowy. Trzeba z Niego wyciągać informacje a najlepsza metoda na pacjenta to jak najszybciej Go spławić. Do tego poleca swoich kolegów z prywatnych klinik. Bardzo odradzam!

nie mam słów uznania dla Pana Doktora,byłam operowana w 2009r i do dziś jest wszystko w porządku, a uważałam już,że moje życie się skończyło. Pan Doktor swoim podejściem,swoim wspaniałym poczuciem humoru, wprowadził mnie w super nastrój przed operacją. Jeszcze raz dziękujję za wszystko Panie Doktorze

Jeszcze raz dziękujję za wszystko Panie Doktorze

Czy ktoś z Państwa zna kontakt do doktora Bilińskiego? Chodzi mi o konsultację prywatną. podaję adres kjola@onet.pl

Pan dr operował u mnie naczyniaka mózgu metodą embolizacji. Wszystko poszło bardzo dobrze, przynajmniej z tego co wiem, bo obudziłam się cała i w świetnej formie:) Polecam tego lekarza.