lekarz Piotr Binek

Neurolog

Byłem dzisiaj z żoną u niego i opowiem wam jak to było. Doktor kazał położyć się mojej żonie po czym zbadał odruchy w kończynach dolnych następnie ..... i to wszystko powiedział że rezonans magnetyczny 600 zł i prawdopodobnie operacja a chodzi o wysuniecie dysku i to kobieta 22 lata szok.Wystarczy usłyszeć że ludzie za granica pracują i wiadomo rezonans -na ręke specjaliście. Moja koleżanka miała identyczne schorzenie wystarczyło zwykłe RTG ponieważ neurolog się znał dalej fizjoterapeuta i dzisiaj jest juz zdrowa. Żeby taki specjalista nie poprosił o ściągniecie górnej garderoby w celu oględziń chociażby kręgosłupa ???? Szok.

Ps. A operacja to co innego niż zabieg Panie Doktorze wszyscy to wiedzą. Odradzam odradzam 80 zł jak psu ...gdzieś :]

Zgadzam się w 100% z ww. opiniami. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest uprzejmy i trafnie stawia diagnozy. Zdecydowanie Polecam.

Zdecydowanie polecam! Bardzo sympatyczny, rzeczowy i konkretny. Plus za indywidualne podejście do pacjenta i poświęcenie dużej ilości czasu na analizę.

Jest wspanilamy lekarzem na ktorego pomoc zawsze mozna liczyc..Podchodzi do wszystkiego ze sercem i zrozumieniem

kompetentny,duża wiedza,uprzejmy i z odpowiednim sposobem traktowania pacjenta, duża kultura

Doświadczony i dobry lekarz. Sprawia optymistyczne wrażenie na pacjentach.

Doświadczony i dobry lekarz. Sprawia optymistyczne wrażenie na pacjentach.