lek. dent. Piotr Biskup

Stomatolog z powołania. Bardzo miły, rzetelny, KONKRETNY i dokładny. Na takiego dentystę jeszcze nie trafiłam. Poszłam z problemem, który by mnie finansowo 'zjadł' i początkowo Pan Doktor nie rozważał innej opcji leczenia natomiast po jednej wizycie, po dokładnym sprawdzeniu stwierdził, że można zastosować mniej inwazyjną, tańszą i równie skuteczną metodę. Zanim coś powie czy podejmie decyzje dwa razy się zastanowi co zrobić i wyjaśni dokładnie każdy problem, skąd się bierze, po co, dlaczego, jak zapobiec, jak usunąć. Nie kasuje jak każdy - 200 zł za wizytę . Cena jest uzależniona od tego co robi i absolutnie przy wizycie nie są priorytetem pieniądze. Pierwszy raz wystawiam opinie komukolwiek - jednak uważam, że warto. Bardzo polecam każdemu. 10/10

leczę sie u Niego parę lat -Polecam w 100%

leczę sie u Niego parę lat -Polecam w 100%

Chodziłem do lekarzy stomatologów w większych miastach, m.i do P. profesor z akademii medycznej. U nikogo wizyta nie przebiegała tak szybko i bezboleśnie jak u P. Biskupa. Do tego musze dodać, że nie naciąga na koszty, szczerze powie co należy zrobić. Od pierwszej wizyty minęło już parę lat i wszystko się trzyma.

Robił mojemu dziecku błaha sprawe, wyrywał zęba, ogólny przegląd. Jego miła osobowość, kultura i przede wszystkim profesjonalizm do mnie bardzo przemówił i teraz leczę się u niego z mężem. Najlepszy dentysta jakiego spotkałam.Zwróciłam też uwagę , że jego gabinet jest dużo lepiej wyposażony od innych dentystów u których byłam.