lekarz Piotr Błażukiewicz

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej opiece.

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją
ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej
opiece.

Przyszłe mamy i nie tylko:)Bardzo gorąco polecam doktora Błażukiewicza ,ten lekarz jest godny zaufania..Kiedy 3 lata temu byłam w ciąży żaden ze znanych mi ginekologów nie chciał podjąć się prowadzenia ciąży ze względu zagrożenia,w szpitalu polecili mi właśnie tego lekarza prowadził całą ciążę ze znakomitą dokładnością wszystko wytłumaczył powiedział co dzieje się z dzieckiem.Odbierał poród jestem bardzo zadowolona szkoda że nie przyjmuje na kasę chorych bo od razu bym powróciła...Pozdrawiam Pana doktora

Najlepszy ginekolog do którego kiedykolwiek chodziłam, prowadził moją ciążę, do końca - w ostatnim miesiącu chodziłam już na wizyty do szpitala. opiekował się także mną w szpitalu, i w dniu porodu przeprowadził -ja się okazało niezbędną cesarkę, mimo, że nie był wtedy na dyżurze. po cesarce czuję się też dobrze. polecam doktora Błażukiewicza - dobry, kompetentny,nigdy nie dał do zrozumienia mi, że zajmie się w szpitalu za jakąś "opłatą".

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem, że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

świetny lekarz!!!!kompetentny i miły. Prowadzi moją drugą ciążę, wiem że zawsze mogę na niego liczyć, o każdej porze dnia i nocy pomoże. Wszystkim polecam wizyty u tego lekarza

Wszystkim polecam wizyty u tego lekarza

Prowadzę drugą ciążę u doktora Błażukiewicza, bo jest to bardzo dobry specjalista, ekspert jeżeli chodzi o usg i po prostu fajny człowiek. Polecam.

Jeden z najlepszych lekarzy, których spotkałam do tej pory.

Jeden z najlepszych lekarzy, których spotkałam do tej pory.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, delikatny, uprzejmy i empatyczny

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, delikatny, uprzejmy i empatyczny

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin