dr n. med. Piotr Bodzek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dr Bodzka. Prowadził moją pierwszą ciążę, dzięki Jego profesjonalnemu podejściu przeszłam ją bezstresowo i spokojnie mimo, że pojawiały się małe komplikację, nad którymi Pan doktor czuwał. Dzidziuś urodził się zdrowy i silny a ja także nie mogę narzekać na poród i podejście położnych oraz lekarzy na których trafiłam mimo, że doktora nie było na dyżurze gdy rodziłam.

Przyznam szczerze, że jestem zdegustowana Trafiłam do Pana doktora po poronieniu z polecenia zachwyconej nim koleżanki. Przed zajściem w kolejną ciążę udałam się na wizytę i usłyszałam od dr że możemy z mężem starać się o dziecko bo wszystko jest ok (było to pół roku po 1 poronieniu). miesiące później byłam w ciąży, kiedy chciałam się dostać jak najszybciej na wizytę już był pierwszy problem, bo dr ma dużo pacjentek, więc pierwszą wizytę miałam dopiero w 7tc pomijam fakt, ze zawsze chodziłam prywatnie i umierałam ze strachu o moje dziecko, ...

Przyznam szczerze, że jestem zdegustowana
Trafiłam do Pana doktora po poronieniu z polecenia zachwyconej nim koleżanki. Przed zajściem w kolejną ciążę udałam się na wizytę i usłyszałam od dr że możemy z mężem starać się o dziecko bo wszystko jest ok (było to pół roku po 1 poronieniu). miesiące później byłam w ciąży, kiedy chciałam się dostać jak najszybciej na wizytę już był pierwszy problem, bo dr ma dużo pacjentek, więc pierwszą wizytę miałam dopiero w 7tc pomijam fakt, ze zawsze chodziłam prywatnie i umierałam ze strachu o moje dziecko, serduszko dziecka na szczęście biło i było wszystko w porządku, dostałąm duphaston ponieważ miałam niski progesteron i kolejna wizyta za 3 tygodnie. Na niej niestety okazało się, że serduszko dziecka już nie bije. Dostałam skierowanie na zabieg. I tu wsparcie na tym się kończy, ponieważ po zabiegu na pierwszej wizycie zamiast odczuć wsparcie odczuliśmy z mężem zbywanie. Myśleliśmy, ze porozmawiamy z dr o możliwej przyczynie, tudzież o planach związanych z badaniami, a usłyszeliśmy tylko co może być jak badania wyjdą niepomyślnie.
Nie spodziewaliśmy się tego, ponieważ na poprzednich wizytach dr na prawdę wydawał się zainteresowany nami, szkoda tylko że jak byłam w ciąży, a nie po jej tragicznym zakończeniu, dlatego polecam Pana dr pacjentkom z bezproblemowymi ciążami, bo będą na pewno zadowolone. Mi brakowało w trakcie mojej zagrożonej ciąży większego zaangażowania, ale jak widać przy tylu pacjentkach można o tym pomarzyć. Pomijam fakt, ze faktycznie trudności w zapamiętywaniu pacjentek i ich problemów sprawia dr duży problem

bardzo dobry i konkretny specjalista, robił mi laparoskopię jestem bardzo zadowolona, jak źle sie czułam sam przyśpieszył mi termin przyjęcia do kliniki mimo, że nie jest to łatwe i cały czas się interesował mna i chciał jak najszybciej przeprowadzić zabieg by skrócić czas pobytu w szpitalu. w razie problemów zawsze można do dr zadzwonić i odbiera telefon co wielu lekarzom rzadko się zdarza.Wizyty trwają moim zdaniem tyle ile powinny , w przypadku rutynowej kontroli jak się nic nie dziej to są krótkie i rzeczowe bo przeciez nie przychodi się tam na pogawędkę. A że dr nie zawsze kojarzy wszystkie pacjętki no trudno, ale jest ich tyle + te ze szpitala że ma praw zapomnieć /nie może wszystkich przypadków pacjętek znać na pamięć/. chodze do dr od 5 lat i wiem że mogę liczyć na jego pomoc w przypadku problemów, juz dwa razy się o tym przekonałam i ja i moje koleżanki.

Pan doktor jest godny polecenia dzięki panu doktorowi dwoje moich dzieci żyje zawsze miał czas jak do niego podeszłam

Zanim trafiłam do dr Bodzka leczyłam się u innej ginekolog. Dwa lata starałam się wtedy o dziecko i nic, okazało się, że ma cystę a po badaniach hormonalnych pani doktor stwierdziła, że już nigdy nie bedę miała dziecka - miałam wówczas 28 lat. trafiłam do dr Bodzka z polecenia koleżanki - od razy zakwalifikował mnie na laparoskopie, gdzie usunięto torbiel i sprawdzono drożność jajowodów. W następnym cyklu zaszłam juz w ciąże - była bardzo skomplikowana, groziło mi poronienie - ale dr Bodzek sobie poradził: miałam założony szew i świetną opiekę oraz poród przy moim lekarzu. Teraz jestem na półmetku 2 ciąży, właśnie dr założył mi znów szew i ma nadzieje na pomyślne jej zakończenie. reasumując: świetny lekarz, zawsze mogę na niego liczyć, ma dla mnie czas, kompetentny w swoim działaniu. A to że zabiegany....? A kto dziś nie jest....

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Swietny specjalista z profesjonalnym podejsciem.Jestem bardzoo zadowolona, nigdy w swoim zyciu nie spotkalam takiego lekarza. Dzieki niemu dzis zyje. Bardzo mi pomogl i za to serdecznie dziekuje.

Tak jak poprzednie opinie i moja potwierdza fakt, że jest strasznie zabiegany i nie poświęca należytej uwagi pacjentce. Poszłam do niego ponieważ poleciła mi go doktor diabetolog jako lekarza , który specjalizuje się w ciążach kobiet diabetyczek. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Najbardziej przeraził mnie fakt, ze pobrał do badań materiał cytologiczny na następnej wizycie spodziewałam się ze będą moje wyniki w karcie a dowiedziałam się ze jeśli chce znać wyniki to musze sama zadzwonić do jakieś przychodni gdzie te wyniki podobno są i się dowiedzieć o nie. To oburzające ...

To oburzające nie musze nadmieniać że za badanie zapłaciłam.
Robi też USG (płatne) ale niestety nie otrzymuje się z niego wyniku opisowego np. jeśli chciał by się mieć wszystkie badania dla siebie np. wrazie nagłego pojścia do szpitale lub innego wypadku to niestety ale pacjentka nic nie ma oprócz pustej kieszeni.
Potwierdzam fakt, że raczej idzie na ilość a nie na jakość i na pewno bardzo będą z niego zadowolone osoby które cały czas są zdrowe i ciąża dla nich to nie problem niż osoby, które poszukują fachowej pomocy za która płacą.

Szalenie miły, uprzejmy, uśmiechnięty, umiejący rozwiać wszelkie wątpliwości lekarz. nie wątpię, że jest zabiegany i nie kojarzy pacjentek. ja z mojej strony mogę powiedzieć, że Pan Dr zajął się mną i moją ciążą wzorcowo. Na pewno nie bez znaczenia jest mój obciążony wywiad ginekologiczny, co nie zmienia faktu, że miałam poczucie komfortu, iż zawsze mogę na niego liczyć, tak też było. W razie jakichkolwiek problemów Pan Dr był zawsze dostępny ( dla jednych duża ilość gabinetów to wada, ja uważam, ze to plus). Poród SN odbył się w klinice, Pan ...

nie wątpię, że jest zabiegany i nie kojarzy pacjentek. ja z mojej strony mogę powiedzieć, że Pan Dr zajął się mną i moją ciążą wzorcowo. Na pewno nie bez znaczenia jest mój obciążony wywiad ginekologiczny, co nie zmienia faktu, że miałam poczucie komfortu, iż zawsze mogę na niego liczyć, tak też było. W razie jakichkolwiek problemów Pan Dr był zawsze dostępny ( dla jednych duża ilość gabinetów to wada, ja uważam, ze to plus). Poród SN odbył się w klinice, Pan Dr był obecny przy porodzie oraz zajrzał do mnie na oddziale połoźnictwa. Gorąco polecam.

Owszem, dr jest miły i sympatyczny, potrafi rozładować napięcie zestresowanej pacjentki, ale ostatnio mam niemiłe wrażenie, że dr bardziej "leci" na ilość niż jakość. Moja ostatnia wizyta trwała nie więcej niż 5min. Dobrze, że była to tylko rutynowa kontrola, a nie coś poważnego. Nie pamięta pacjentek, cóż, przy tylu paniach jest to nawet zrozumiałe, ale faktycznie nie zapisuje właściwie nic w karcie, bad. cytologiczne trzeba sobie samemu odebrać. No i te recepty na środki antykoncepcyjne. Dr wypisuje 1op. i kosztuje to 10zł! No ale pomnóżmy to przez 12m-cy i proszę.Zważywszy, iż moje tabletki kosztują 14zł to dość podwyższa cenę.Zawiodłam się.Kiedyś dr był inny, ale jak otwiera się kolejne kliniki to wszystko tłumaczy.

Jestem młodą osobą i Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę nigdy wcześniej nie trafiłam na tak ciepłą, miłą i fachową pomoc medyczną.Nigdy nie śpieszy się z wizytą bardzo długo monitoruje dzidziusia w brzuszku i opowiada co robi, szczegółowo wypytuje o to co się działo w czasie od wizyty do wizyty.Odbiera każdy telefon jeśli istnieje jakiś problem to prosi o przyjazd na wizytę lub podaje instrukcje co ma się robić.Wg mnie najlepszy lekarz z jakim miałam odczynienia w swoim dotychczasowym życiu.