dr n. med. Piotr Bodzek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Fachowy, grzeczny, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Po prostu ludzki lekarz. A przy tym prawidłowo stawiający diagnozę. No i co najważniejsze ratujący nie tylko zdrowie ale i życie. A cięcia przez niego wykonane (po rozległej operacji)prawie nie zostawiając śladu. Polecam

Pełen profesjonalizm. szkoda że nie trafiłam do tego lekarza przed moją ciąża bo na pewno sam poród odbyłby się inaczej. w każdym bądź razie jestem wdzięczna teściowej ze mnie do niego zaprowadziła i od 2 lat chodzę tylko do niego.

Bardzo miły i delikatny ginekolog. Do pacjentek podchodzi z dużym zrozumieniem i uprzejmością. Potrafi rozładować napiętą atmosferę. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Godny zaufania. Serdecznie polecam!

konkretny,dobry i troskliwy specjalista, nie tylko do prowadzenia ciąży, zabiegi i operacje przeprowadza znakomiecie , sama się o tym już przekonałam kilkakrotnie, zawsze dobrze doradzi i stara się pomóc,polecam pacjętkom w każdym wieku.

bardzo dobry i konkretny specjalista, robił mi laparoskopię jestem bardzo zadowolona, jak źle sie czułam sam przyśpieszył mi termin przyjęcia do kliniki mimo, że nie jest to łatwe i cały czas się interesował mna i chciał jak najszybciej przeprowadzić zabieg by skrócić czas pobytu w szpitalu. w razie problemów zawsze można do dr zadzwonić i odbiera telefon co wielu lekarzom rzadko się zdarza.Wizyty trwają moim zdaniem tyle ile powinny , w przypadku rutynowej kontroli jak się nic nie dziej to są krótkie i rzeczowe bo przeciez nie przychodi się tam na pogawędkę. A że dr nie zawsze kojarzy wszystkie pacjętki no trudno, ale jest ich tyle + te ze szpitala że ma praw zapomnieć /nie może wszystkich przypadków pacjętek znać na pamięć/. chodze do dr od 5 lat i wiem że mogę liczyć na jego pomoc w przypadku problemów, juz dwa razy się o tym przekonałam i ja i moje koleżanki.

Lekarz jest naprawdę godny zaufania. Jest super specjalistą i na każdy mój problem reaguje w sposób w jaki chciałabym, aby lekarz reagował. Każdej kobiecie polecam tego lekarza.

Owszem, dr jest miły i sympatyczny, potrafi rozładować napięcie zestresowanej pacjentki, ale ostatnio mam niemiłe wrażenie, że dr bardziej "leci" na ilość niż jakość. Moja ostatnia wizyta trwała nie więcej niż 5min. Dobrze, że była to tylko rutynowa kontrola, a nie coś poważnego. Nie pamięta pacjentek, cóż, przy tylu paniach jest to nawet zrozumiałe, ale faktycznie nie zapisuje właściwie nic w karcie, bad. cytologiczne trzeba sobie samemu odebrać. No i te recepty na środki antykoncepcyjne. Dr wypisuje 1op. i kosztuje to 10zł! No ale pomnóżmy to przez 12m-cy i proszę.Zważywszy, iż moje tabletki kosztują 14zł to dość podwyższa cenę.Zawiodłam się.Kiedyś dr był inny, ale jak otwiera się kolejne kliniki to wszystko tłumaczy.

Jestem młodą osobą i Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę nigdy wcześniej nie trafiłam na tak ciepłą, miłą i fachową pomoc medyczną.Nigdy nie śpieszy się z wizytą bardzo długo monitoruje dzidziusia w brzuszku i opowiada co robi, szczegółowo wypytuje o to co się działo w czasie od wizyty do wizyty.Odbiera każdy telefon jeśli istnieje jakiś problem to prosi o przyjazd na wizytę lub podaje instrukcje co ma się robić.Wg mnie najlepszy lekarz z jakim miałam odczynienia w swoim dotychczasowym życiu.

Godny polecenia lekarz. Prowadził moje dwie ciąże oraz był przy porodzie. Do dzisiaj korzystam z porad dr. Bodzka.

Przyszłam do lekarza P.B. z polecenia pięknej młodej koleżanki, która jest zachwycona lekarzem. Niestety ona była w ciąży a ja przyszłam z problemem kobiecej choroby. Wizyta trwała 8 minut. Lekarz potwierdziła znaną mi diagnozę i zaproponował operację wycięcia macicy. Dziś jestem po operacji i macicę nadal posiadam,bo znalazłam lekarza nie chauturnika bez kszty ludzkiej życzliwości, życzę Panu doktorowi dużo młodych naiwnych pacjętek, które nie trzeba leczyć, tylko obserwować jak rozwija się dziecko, w przeciwnym wypadku trzeba się będzie pouczyć i nabrać doświadczenia od kolegów.