lekarz Piotr Borowski

Neurochirurg

Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak kompetentnego Lekarza. Szybkie przyjęcie do szpitala, operacja, która przyniosła mi natychmiastową ulgę, profesjonalna opieka i podejście do pacjenta. Z tego miejsca chciałabym podziękować Panu Doktorowi oraz całemu personelowi za troskę i za wszystko co dla mnie zrobiliście w czasie całego mojego pobytu w szpitalu. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności. Gorąco polecam Pana Doktora Piotra Borowskiego oraz Szpital w Puszczykowie.

Pan Doktor doskonale zna się na tym co robi. Wizyty konkretne, super podejście do pacjenta! Polecam.

Super profesjonalny lekarz Piotr Borowski , super człowiek, bardzo dziękujemy za wszystko . Polecamy

Pan doktor z pewnością musi popracować nad podejściem do pacjenta. Bycie doktorem i koordynatorem oddziału powinno wymagać znacznie lepszego zachowania.

Zero kompetencji i szacunku do pacjenta. Dzisiaj tj. 26.09 gnam na złamanie karku żeby zdążyć na prywatną wizytę na 15:30 a w rejestracji dowiaduje się ze pan doktor już sobie pojechał bo 15:20 był ostatni pacjent niby to ja. Zaznaczę ze byłem o 15:25 a wiec nawet jak bym się spóźnił co niemożliwe to nikt nie pofatygował się zadzwonić zapytać ewentualnie zaczekać chwilkę. Dodam ze całą drogę do szpitala próbowałem się dodzwonić do rejestracji ale nikt nie odebrał telefonu po dojechaniu na miejsce ujrzałem trzy panie zero pacjentów i nawet im przez myśl nie przechodzi żeby odebrać telefon

Pan Doktor jest nieuprzejmy w stosunku do pacjenta, traktuje go jak intruza. Brak wytłumaczenie objawów choroby, nic konkretnego nie da się dowiedzieć. Tylko dać 200 zł i do widzenia.

Niesamowicie się cieszę ze trafiłem na Pana Piotra Borowskiego. Szybkie przyjęcie do szpitala w Puszczykowie oraz profesjonalny zespół tam pracujący dał mi szanse na powrót do zdrowia. Proszę nie dać się zwieść odczuciem braku zainteresowania. Pan Doktor wyczerpuje temat w konkretnych kilku zdaniach informując o ryzyku oraz zaletach. W moim odczuciu Pan Doktor nie lubi tracić czasu na pogaduchy. Trzeba działać. W pierwszy dzień po operacji nie potrzebowałem środków przeciwbólowych. Otrzymałem wytyczne odnośnie wykonywania ćwiczeń. Zdecydowanie polecam !!!!

Zdecydowanie polecam !!!!

Byłam na kwalifikacji do operacji u tego lekarza w szpitalu w Puszczykowie, na oddziale neurochirurgi, na IX pietrze. Skierował mnie mój lekarza ortopeda. Mam silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Rezonans pokazał przepuklinę z uciskiem na rdzeń. Pan Piotr stwierdził, że nic mi nie jest, nie kwalifikuję się do żadnej operacji. Świetna wiadomość tylko od niej nie przestało mnie boleć i nie skończyły się bezsenne noce w bólu. Ortopeda rozłożył już ręce po 2 latach leczenia, fizjoterapeuci z Rehasport też , a teraz też p. Piotr. Mam widocznie dalej cierpieć. Pójdę gdzie indziej, nie polecam tego lekarza. Pewnie też temu lekarzowi o to chodziło, żebym poszła gdzie indziej. Dodatkowo jest on zupełnie nieempatyczny, jakby łaskę robił, że pacjenci przychodzą i mu w czymś przeszkadzają. Cała kwalifikacja odbyła się na korytarzu szpitala. Siedzi kilka osób, czeka. Przychodzi p. Piotr zbiera skierowania i dyski z rezonansem. Po 15 minutach przychodzi i woła jednego po drugim do konta w korytarzu szpitala i wyjaśnia czy do operacji, czy nie. A papiery wypisuje Co na łóżku szpitalnym, które stoi w tym korytarzu. Żenada organizacyjna i wizerunkowa dla tego szpitala. Z kilku osób ze mną tylko jedna do zabiegu, reszta out. Pojechałam 80 km, bo niby szpital znany, dobry, renomowany, ale nic z tego nie mogę potwierdzić. Porażka ten oddział i stosunek tego lekarza do pacjenta.

Jeśli można nazwać Pana Borowskiego lekarzem, jest to osoba bez podejścia i zaangażowania nie oddaje od siebie nic bierze kasę w tym przypadku 200zł za 5 minut dosłownie i 3 słowa maksymalnie wydobył z siebie a na wydruku z wizyty przepisał dwa zdania identyczne z rezonansu. Bez recepty bez zaleceń nic nie wniosła ta wizyta oprócz straty czasu i pieniędzy. Pan Piotr nie zdaje sobie sprawy że człowiek może właśnie oddać mu ostatnie pieniądze na życie, mając nadzieję pomocy, a do tego jeszcze nie spotkałam się z tak nie miłą i oziębłą i nie dostępną osobą. Aha nie wspomnę, że za adekwatną cenę nie doszło nawet do badania.
Nie polecam lepiej umierać z bólu w domu niż iść do takiego lekarza, który jeszcze sobie powie, że " nie jeden choruje na takie czy podobne schorzenia i ,że boli i boleć będzie".

Bardzo miły i sympaczny lekarz kompetentny godny zaufania. Przed Panem Doktorem leczyłam się u innego specjalisty i było brak jakichkolwiek postępów. A Pan Doktor podjął się operacji i mam nadzieję przy wspólnej pracy że będzie coraz lepiej. Dziękuję