dr Piotr Brewczyński

Alergolog

Najlepszy ze wszystkich lekarzy jakich do tej pory spotkałam. Szczegółowy, wszystko wytłumaczy, doradzi, lekarz któremu naprawdę można zaufać. Posiada ogromną wiedzę i pełen profesjonalizm. Na wizytę czasem trzeba poczekać ale naprawdę warto, każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile trzeba. POLECAM!!!

Pan doktor jest bardzo miły, polecany z pokolenia na pokolenie, w końcu jest w Łaziskach od około 20 lat. Bardzo szczegółowy, dokładnie tłumaczy krok po kroku jak będzie wyglądało leczenie i jakie można uzyskać efekty, a te są piorunujące. Fachowiec w każdym calu. Godny polecenia.

Odczulam się u Pana doktora od 5 lat, czyli moja przygoda już się kończy. Lekarz jest kompetentny, uważny, bardzo szczegółowy. Faktycznie czasem, jeśli przed Tobą w kolejce jest wizyta, to trzeba sobie poczekać, ale każdego pacjenta dokładnie wysłuchuje. Ja miałam szybką poprawę po rozpoczęciu odczulania, co świadczy tylko i wyłącznie o ogromnym doświadczeniu i wiedzy. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Lekarz podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Podczas pierwszej wizyty Pan Doktor wysłuchał z jakim problemem się zgłaszam, dokładnie wytłumaczył jakie mogą być przyczyny. Widać, że Pan Doktor ma olbrzymie doświadczenie.

Chodzimy do p. Piotra do EnelMedu - to najlepszy specjalista w dziedzinie alergologii na jakiego trafiliśmy w czasie długiej walki z astmą i czynnikami powodującymi alergie. I dzięki niemu leki są podawane doraźnie, praktycznie odstawione sterydy, a nie non stop jak to było przez kilka ładnych lat...

Nie szanuje czasu pacjentow. Robi co mu sie w danej chwili podoba nie zwazajac na dobro pacjenta. Niekompetentny.

Niekompetentny, niemiły. Niepamieta o czym mówił tydzień wcześniej. Źle traktuje pacjentów, nawet tych najmniejszych. Nie szanuje czasu innych.

Kawał.... reszta świni. Gbur i prostak. Może prywatnie jest inny ale za państwowe pieniądze pacjenta ma gdzieś. Dupne panisko.

Polecam. Wizyta nie droga, poświęca dużo czasu pacjentowi wszystko skrupulatnie tłumacząc. Jeżeli ktoś chce się naukowo zagłębić w sprawę swojej choroby to od razu jest w stanie poprowadzić rozmowę na wyższym poziomie i wszystko szczegółowo wyjaśnić. Jeszcze raz polecam.

Zawsze ma czas, nie spieszy się, konsultuje, czasem nie brał w ogóle kasy za wizytę. Lekarz z powołania!