lekarz Piotr Brycki

Bardzo przyjemny lekarz, pomocny i zaangażowany. Zna się na tym co robi i ma empatię dla ludzi. Przyjął po mimo braku umówionej wizyty na nfz. Niewielu takich lekarzy niestety

Witam Szczerze radze unikac Pana doktora ponieważ jest bardzo nie miły. Bardzo problemowy,ciągle ma jakieś nie miłe uwagi , Gbur i ciągle się spieszy. Paznokieć wycinał mi dosłownie 10 sekund , a kiedy wspomnialem ze chce kontynuowac leczenie wrastajacego paznikcia u podologa to powiedzial ze nic go to nie obchodzi. nie zdążyłem zapytać o zwolnienie lekarskie a kiedy poszedłem o nie prosić pochwalić powiedział ze za poźno . Bez pozdrowień

Witam

Lekarz nie wart polecenia .Wdaje się ,że robi łaskę przyjmujac pacjenta na nfz jako fachowca w swoim zawodzie tez wiele do życzenia