lek. dent. Piotr Brzózka

Usunięcie ósemki szybko i bezboleśnie. Pan Piotr wszystko tłumaczy, potrafi zagadać pacjenta tak, że się pacjent nie orientuje że już po zabiegu. Sam zabieg trwał 10 min. Polecam serdecznie, napewno tam wrócę.

Kompletny brak empatii. Zgadzam sie z poprzednikami. Nie powinien praktykowac w tak szczytnej profesji. Lekarz bez empatii do pacjenta z bolesnym zebem, nie powinien wykonywac tego zawodu. Nie polecam, a przestrzegam !!!

Byłem u Pana Piotra, bardzo profesjonalnie, mówi dla pacjenta co robi i jak to będzie wyglądać. Jest uprzejmy i stara się by wszystko wyglądało ładnie oraz estetycznie. Gorąco polecam wszystkim kto boi się spotkania z dentysta. Ten Pan złamie tą barierę!!

Polecam.

Polecam.

Bardzo dobry dentysta wyrozumiały cierpliwybardzo bałam się dentysty u niego siadam i po strachu uspokaja pacjenta .rozmawia mówi wszystko po kolei co robi jest super

Nie polecam,ten pan jest na bakier z uprzejmością i w czasie leczenia zębów strasznie się ślini i pluje na pacjenta.

Polecam . Wszystko bez bólu i w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm i super podejście, a ja jednak nie należę do najłatwiejszych pacjentów.

Ten pan to nie powinien nikomu leczyc ząb nie robi tego dokładnie roniony przez niego ząb musiałam usunąc bo zle został zaleczony nie polecam nigdy więcej nie pójdę do tego pana.