dr n. med. Piotr Buchacz

Pan Doktor jest godnym polecenia specjalistą :) Lekarz z prawdziwego zdarzenia, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Moja mama leczyła się u Pana Doktora gdyż miała nawracające krwotoki z dróg rodnych. Wcześniejszy lekarz namawiał ją jedynie na usunięcie narządów gdyż jak twierdził "już się nie przydadzą". Zmieniła lekarza i udała się do Pana doktora Buchacza ... od tego czasu nie ma śladu po krwotokach i przebywaniu w szpitalach. Polecam z całego serca .

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. To z czym inni nie potrafili sobie poradzić przez lata, Panu Doktorowi udało się w 5 miesięcy. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami córeczki i synka!

BARDZO DOBRY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK

BARDZO DOBRY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK

Gorąco polecam Pana Doktora wszystkim osobom starającym się o dziecko. Dzięki niemu mamy dwóch uroczych chłopców.

Gorąco polecam,jest lekarzem z powolania ,takich lekarzy powinno byc wiecej.Leczylam sie kilka lat u pana doktora ,urodziłam syna .Zawsze był na miejscu.

Zdecydowanie tak - najlepszy lekarz, z jakim miałem do czynienia - kompetentny, sympatyczny, wzbudza zaufanie, a najlepszy dowód to nasze chłopaki-bliźniaki

goraco polecam. Lekarz bardzo kompetentny. Zleca wszystkie niezbedna badania hormonalne a dopiero pozniej rozpoczyna leczenie

Witam Wszystkich Zainteresowanych Choć jestem gościem to zawsze będę polecał Piotra Buchacza, dzięki niemu mamy naj... chłopczyka. Jest specjalistą w 100%. ps.zna świetne kawały :)

Witam Wszystkich Zainteresowanych

Zdecydowanie polecam. To lekarz, który łączy dużą wiedzę z wysokim poziomem kultury osobistej. Wzorowo prowadził moją ciążę.

Bardzo dobry lekarz, gorąco polecam wszystkim pacjentkom starającym się o dzieciątko.